Targi Plakatu w Warszawie | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-11-18

Targi Plakatu w Warszawie

Już niedługo, bo 16 grudnia, czeka na nas w Warszawie prawdziwa uczta dla oczu czyli kolejna edycja Targów Plakatu. Organizatorzy spodziewają się, że przyciągnie tłumy wielbicieli tej dziedziny sztuki.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

I pewnie maja rację, bo plakat ostatnimi czasy przezywa swoją drugą młodość jako atrakcyjna dekoracja wnętrza. Cenić zaczęli go zwłaszcza młodzi miłośnicy mody na vintage. I nic dziwnego, bo plakat, ustępuje znacznie jeśli chodzi o cenę obrazowi lub grafice, na które to dzieła nie wszystkich stać. Oczywiście są też egzemplarze kolekcjonerskie, o dużej wartości antykwarycznej, uznanych twórców. Na targach plakatu każdy znajdzie coś dla siebie, i początkujący i wytrawny już kolekcjoner, ale też wszyscy, którzy chcą po prostu obejrzeć piękne dzieła. A popatrzeć będzie na co, bo w Domu Jabłkowskich przy ul. Brackiej zostana pokazane prace najlepszych polskich grafików, ilustratorów i kolekcjonerów plakatu. Zarezerwujcie czas 16 grudnia, bo Targi Plakatu to znakomita okazja do kupienia oryginalnych prezentów gwiazdkowych dla bliskich lub nietuzinkowych ozdób ściennych. W zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich już po raz 6. spotkają się z wami najzdolniejsi plakaciści, autorzy kultowych ilustracji i grafik. To jedyne w Polsce wydarzenie, skupiające tak wielu młodszych i starszych twórców, dzięki którym plakat w naszym kraju powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów.

Czekać na was będzie:

  • 180 wystawców na 4 piętrach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich
  • 8 godzin wyjątkowych wrażeń estetycznych, ciekawych spotkań, oraz nowych znajomości

A także sesje, wykłady oraz interesujące warsztaty, na których na przykład będzie można dowiedzieć się jak oprawiać plakat i jak wyeksponować go we wnętrzu, żeby przyciągał zazdrosne spojrzenia odwiedzających gości. 


Fot. Polskaszkolaplakatu.pl

Czas generowania strony: -1656983902,49s