Targi IFA 2018 | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-08-12

Targi IFA 2018

Na przełomie sierpnia i września odbędą się targi IFA w Berlinie. Te największe europejskie technologiczne targi to okazja dla wielu firm by zaprezentować najnowsze produkty, a dla nas, żeby poznać najświeższe nowinki i trendy z dziedziny elektroniki, sprzętu RTV i AGD.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Już niedługo, bo 31 sierpnia rozpoczną się w Berlinie kolejne targi IFA 2018. Co tym razem nowego nam przyniosą? Jakie nowe trendy, spostrzeżenia? Będziemy mieli okazję przekonać się już za niespełna trzy tygodnie.


IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki. W tym roku odbędzie się już 58. Edycja tej międzynarodowej imprezy, której historia sięga 1926 roku. Ciekawostką pewnie dla wielu osób będzie fakt, że sam  Albert Einstein w 1930 roku otwierał kolejne IFA. Słynny fizyk wygłosił przemówienie inauguracyjne, a najważniejszym wydarzeniem tej edycji była prezentacja pierwszego modelu demonstracyjnego odbiornika telewizyjnego oraz pierwszego radia samochodowego. 


Dziś, te największe europejskie targi elektroniki to okazja dla wielu firm do zaprezentowania swoich najnowszych produktów. W tym roku 160 tysięcy metrów kwadratowych terenów targowych Messe Berlin będzie gościło 11 000 wystawców z ponad 180 krajów oraz 160 000 zwiedzających, żądnych obejrzenia premierowych produktów, poznania  nowinek z dziedziny elektroniki, najnowocześniejszych technologii, innowacji i trendów. A zatem - co szykują dla nas producenci sprzętu RTV i AGD w najbliższym czasie? Dowiemy się już niedługo. Targi IFA w Berlinie od 31 sierpnia do 5 września.


Targom jak zawsze towarzyszy bogaty program imprez dodatkowych, dających szeroki ogląd obecnych trendów i przewidywanych kierunków rozwoju elektroniki użytkowej.

 


Czas generowania strony: -1656981461,30s