Targi 2017: magia detalu, czyli iSaloni z bliska | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Targi 2017: magia detalu, czyli iSaloni z bliska

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Salone del Mobile w Mediolanie to olbrzymia impreza targowa. Jak zwiedzać, żeby nie zwariować? 


 

O skali tegorocznych targów wnętrzarskich w Mediolanie pisaliśmy już kilka dni temu. Wystarczy dodać, że sama część meblarska podzielona jest na trzy ogromne sekcje: Classic, Design i xLux. Ta ostatnia jest najnowszym pomysłem organizatorów i została poświęcona ponadczasowym produktom luksusowym, których designerzy wciąż wprowadzają nowe udoskonalenia. Jest przy tym zaledwie elementem wielkiej targowej układanki, na którą składają się produkty łączące najwyższą jakość z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami i kreatywnymi pomysłami najlepszych na świecie projektantów wzornictwa. 

 

Do zobaczenia są stoiska ponad 2 000 wystawców, ulokowane na ponad 200 000 m2. Na tym obszarze można spotkać setki tysięcy innych zwiedzających z ponad 150 krajów świata. Jak efektywnie spędzić czas na takim wydarzeniu? Rozwiązaniem optymalnym byłoby wybrać się do Mediolanu na cały okres trwania targów, czyli w tym roku od 4 do 9 kwietnia. Wówczas w ciągu dnia można stopniowo zwiedzać hale w centrum targowym a popołudnia i wieczory spędzać w rozrzuconych po całym Mediolanie showroomach wnętrzarskich i na takich imprezach towarzyszących targom, o jakich pisaliśmy wczoraj.

 

Jeśli jednak ze względów biznesowych czy rodzinnych nie możemy sobie na to pozwolić, warto z góry wybrać kilka najbardziej interesujących nas hal i przynajmniej część znajdujących się w nich stoisk obejrzeć naprawdę dokładnie. Tak, aby uchwycić detale - dostrzec kunszt rzemieślniczy, piękno wykończenia, niezwykły materiał. Zobaczcie w powyższej galerii zdjęć (aby przejrzeć, wystarczy kliknąć na ikonkę aparatu) co nas zachwyciło, gdy postanowiliśmy zrealizować plan „zoom na detal” podczas zwiedzania tegorocznych targów iSaloni.

<