Talents wanted! | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2017-10-12

Talents wanted!

Udostępnij

Targi wnętrzarskie Ambiente we Frankfurcie wspierają młode talenty na początkach ich kariery. Konkurs „Talents” ogłoszony przez organizatora wydarzenia ma na celu wyłonienie najlepszych projektów designerskich, które będą później zaprezentowane na Ambiente 2018.


 

Kolejna edycja targów Ambiente we Frankfurcie odbędzie się w lutym 2018. Organizatorzy konkursu „Talents”, którzy w poprzednich latach odkryli takich designerów jak Mark Braun, Sebastian Herkner, Thomas Jenkins czy duet Francesca Lanzavecchia i Hunn Wai, ogłosili kolejną edycję. Zgłoszenia można przesyłać do 27 września 2017 roku.

 

W konkursie mogą uczestniczyć studenci, absolwenci i młodzi designerzy. Należy wypełnić krótki formularz aplikacyjny dostępny w zakładce "Wydarzenia" na stronie Ambiente, opisać projekt, wysłać jego zdjęcia i swoje CV. Wybrane osoby będą miały możliwość zaprezentowania prototypów produktów podczas kolejnej edycji Ambiente, która odbędzie się w dniach od 9 do 13 lutego 2018 roku.

 

Zwycięzcom konkursu Ambiente zapewnia miejsce na wystawie dedykowanej młodym talentom. Dodatkowo zobowiązuje się do wsparcia technicznego i promocyjnego laureatów. Designerzy zakwalifikowani do programu Talents mają wyjątkową okazję do zaprezentowania osobiście swoich pomysłów i nawiązania kontaktów ze specjalistami w branży.

 

Aplikacje z dokładnym opisem produktu można przesyłać do 27 września 2017 na adres: talents@messefrankfurt.com

Dodatkowe informacje pod adresem: http://ambiente.messefrankfurt.com