Sprawdź jak będzie wyglądał Twój pokój z podłogami w nowym wydaniu! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-03-10

Sprawdź jak będzie wyglądał Twój pokój z podłogami w nowym wydaniu!

Nowa wersja narzędzia Floorstyle dostępnego na telefon, tablet lub komputer stacjonarny pozwala projektantom wnętrz mieszkalnych wypróbować wachlarz różnych projektów z serii Gluedown, LooseLay oraz Rigid Core marki Designflooring w dowolnej przestrzeni mieszkalnej.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Na początku użytkownicy po prostu robią zdjęcie wybranego przez siebie pomieszczenia lub załadowują istniejący obraz. Po dokonaniu wyboru, narzędzie Floorstyle może w sposób automatyczny przedstawić dowolny projekt inspirowany drewnem, kamieniem lub abstrakcją z wykorzystaniem wachlarza wzorów imitujących jodełkę, splot koszykowy lub pokład statku. Istnieje także możliwość zapoznania się z paskami dekoracyjnymi w celu uzyskania autentycznego wykończenia lub dodania ostrości, jak również z różnymi kątami układania.


Oznacza to, że możesz wypróbować różne podłogi w czasie rzeczywistym przed złożeniem wizyty u lokalnego sprzedawcy detalicznego lub przed zamówieniem próbek. Poza możliwością podziału pomieszczenia i porównania różnych projektów w narzędziu Floorstyle, istnieje także nowa funkcja "dodaj do ulubionych", która pozwala na łatwy powrót do preferowanych produktów.


"Zawsze staramy się szukać sposobów, które  ułatwiają wybór podłogi w celu jej dopasowania do indywidualnego stylu i projektu wnętrza" - objaśnia Steve Curry, dyrektor generalny Designflooring.


Zdaniem Steva: "Narzędzie Floorstyle jest ogólnodostępne i sprawia, że zamiana różnych projektów i wzorów układania jest prosta i stanowi istotną część procesu decyzyjnego. Wiemy, że projektanci wnętrz i firmy remontowe chcą w odpowiednim czasie wiedzieć jak różne projekty będą wyglądać w ich domu tak, aby odpowiadały one ich potrzebom.


Dzięki temu, że jako pierwsi wprowadziliśmy narzędzie cyfrowe na tym poziomie, możemy uczestniczyć w procesie selekcji bardziej wyszukanym niż ten którego dokonujemy będąc w domu.


Jeśli użytkownicy nie chcą skorzystać z opcji "zobacz w pomieszczeniu", mogą dokonać wyboru spośród 34 różnych pomieszczeń takich jak łazienka, kuchnia i korytarz oraz dodać kontrastujące bądź uzupełniające się kolory na ścianach bądź szafkach.

 
Szukasz nowej podłogi dla swojego domu? Wypróbuj nasze nowe narzędzie Floorstyle już teraz.

<