Rusza Festiwal Otwarte Mieszkania | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Rusza Festiwal Otwarte Mieszkania

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W najbliższy piątek rozpoczyna się 5 edycja wydarzenia, w ramach którego zwiedzającym udostępniane są wyjątkowe wnętrza mieszkań i pracowni prywatnych. Tegoroczny festiwal nosi tytuł "Warszawa w nowym domu" - organizatorzy zapraszają do nietuzinkowych przestrzeni powojennych oraz związanych z odbudową stolicy.


 

Już w najbliższy piątek o godzinie 19 w domku fińskim na Jazdowie przy ulicy 3/6 odbędzie sie inauguracja Festiwalu Otwarte Mieszkania - inicjatywy Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami w Warszawie. 

 

Festiwal Otwarte Mieszkania to impreza o charakterze kulturalnym, w ramach której zwiedzającym udostępniane są wnętrza wybranych mieszkań i pracowni. Tylko w trakcie Festiwalu można poznać intymne, prywatne i niedostępne na co dzień, wyjątkowe przestrzenie. 

 

Piątkowe otwarcie rozpocznie się od projekcji filmu podsumowującego ostatnie 5 lat działalności Festiwalu i przeglądu miejsc, które udało się do tej pory przybliżyć zwiedzającym. Po prezentacji harmonogramu organizatorzy zapraszają na koncert jazzowy Konrada Gzika oraz występ zespołu Funkasanki. Wieczór będzie doskonałą okazją, by poznać, podyskutować zarówno z organizatorami festiwalu, jak i gospodarzami mieszkań.

 

Festiwal Otwarte Mieszkania odbywa się w dwa weekendy: 10-11 oraz 17-18 czerwca. Polecamy!

<