Relacja z otwarcia targów Warsaw Home | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Relacja z otwarcia targów Warsaw Home

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Dziś w nowym centrum konferencyjno – wystawienniczym PTAK Warsaw Expo rozpoczęły się międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Podsumowaniem pierwszego dnia targów była uroczysta gala połączona z rozdaniem nagród targowych.


 

Wieczór rozpoczęło wystąpienie gospodyni i głównej organizatorki targów – Katarzyny Ptak, która podziękowała wszystkim wystawcom i partnerom za zaangażowanie w stworzenie premierowej edycji wydarzenia. Podkreśliła ambicje PTAK Warsaw EXPO w zakresie wykreowania najlepszej wnętrzarskiej imprezy wystawienniczej w Europie Centralnej. Jednocześnie zapowiedziała, że kolejne edycje imprezy na pewno się odbędą. Wręczyła też nagrody za kreatywne i medialne wsparcie targów.

 

Tygrysy Designu

 

Kolejnym istotnym elementem wieczoru było przyznanie statuetek Tygrysy Designu, które wręczył ceniony polski projektant Tomek Rygalik. Nagrody otrzymali: Karolina Leśków za zestaw toreb i plecaków (III miejsce), Agata Anna Nowakowska za autorski projekt lampy (II miejsce) oraz Wojciech Guzik za design kapsuł do leków (I miejsce). Kolejną nagrodę – za najlepsze stoisko targowe – wręczył Robert Majkut. Nagroda trafiła do firmy SFMeble. Nagrodę specjalną dla Eko Firmy Roku otrzymała firma KOZIOL. Kulminacją wieczoru było pojawienie się na scenie jednego z najlepszych światowych designerów, Karima Rashida, który jest gościem specjalnym targów Warsaw Home. Projektant zaprosił wszystkich na swój wykład "Future of design", zaplanowany na drugi dzień targowy. Następnie wręczył w imieniu organizatorów targów nagrodę „Odkrycie Roku”. Specjalna statuetka, zaprojektowana i wykonana przez Studio Rygalik, trafiła w ręce przedstawiciela firmy MILKE. 

  Odkrycie Roku

 

Wydarzenie Warsaw Home zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Podczas targów swoją ofertę prezentuje ponad 200 marek. Organizatorzy przygotowali też bogatą propozycję wydarzeń towarzyszących, wśród nich Poland Design Festival, Archiday oraz wystawę „Usiądź po polsku”. Targi potrwają do niedzieli, 23.10.

 

Więcej informacji dla odwiedzających: http://warsawhome.eu/informacje/

Czas generowania strony: -1656562952,74s