Marzec to miesiąc pachnący wiosną. Kolorystycznie i intuicyjnie kojarzy się z rozkwitającą zielenią i słonecznym żółtym. Dla mnie to czas barana, budzącej się energii życiowej i jego patrona  - ognistej planety Mars. Podążając tą ścieżką poszłam myślami w kolory wina, ognia i cegły. Wszystko blisko natury i energii.

Gdy zaczęłam szukać w próbniku odcienia najbliższego wyrazistości ceglanej czerwieni ale w ciepłej tonacji, wyłonił się RED CHILI - 236G. Bliżej nie mogło paść jabłko od jabłoni. Gdy potrzebujemy dodać sobie animuszu, rozgrzać ciało i duszę, sięgamy po ostre papryczki. W przypadku wnętrz, gdy chcemy je dostroić ciepłem cegły a jednocześnie dozbroić energetycznie - RED CHILI - idealnie zaspokoi nasze potrzeby.

Nie bójmy się koloru bordo w naszych domach. Jest dla nas sprzymierzeńcem. Jeśli ogarnia nas niepewność, zacznijmy od małych akcentów. A gdy wątpimy w ściany w kolorze RED CHILI, przypomnijmy sobie jak dobrze wpływają na nas domy z czerwonej cegły i ceglane ściany odkrywane w starych wnętrzach.

RED CHILI - to ogień, miłość i radość. Cieszmy się naszymi odważnymi wyborami i chwytajmy życie za rogi. Niech  RED CHILI króluje nie tylko w marcu, ale i dłużej, o jeden dzień, miesiąc i rok.* odpowiednikiem RED CHILI 236G w szafie kolorów Design Line IV jest P5082-85

**promocja -15% na kolor marca ważna do 31 marca 2020 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów