Przedstawiamy nowy ?Dekorian Home? | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Przedstawiamy nowy ?Dekorian Home?

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Czwarty numer magazynu drukowanego „Dekorian Home” właśnie opuścił drukarnię. Szukajcie go w sieci salonów Dekorian i w trakcie imprez branżowych w całej Polsce.


 

W nowym „Dekorian Home” odwiedzamy Roberta Majkuta i Dorotę Koziarę, designerów, którzy zrobili międzynarodową karierę i projektują dla najlepszych światowych brandów. Rozmawiamy z niezwykle charyzmatyczną Beatą Bochińską, autorką przewodnika dla kolekcjonerów designu vintage. Relacjonujemy doskonale zorganizowane wydarzenia takie jak Łódź Design Festival i Warsaw Home, które stanowią platformę promocji nie tylko popularnych marek, ale i młodych projektantów. Dużo miejsca poświęcamy architektom – tym uznanym, ale i tym będącym na początku swojej drogi zawodowej. Pokazujemy też rodzime marki, które doskonale radzą sobie na konkurencyjnym rynku. 

 

News Dekorian 3 okladka magazyn wntrzarski2

 

Zjawiskowa lampa na okładce nie jest dziełem przypadku. W numerze 4. to właśnie oświetlenie ma u nas szczególne względy. Lampy stojące, wiszące i inne źródła światła są jednym z głównych reżyserów domowej atmosfery, dlatego warto im się bliżej przyjrzeć. Oddajemy głos ekspertom, którzy wprowadzają nas w arkana trudnej sztuki oświetlenia przestrzeni, prezentujemy światowe trendy i godne uwagi marki.

 

Magazyn „Dekorian Home” jest dostępny we wszystkich salonach sieci Dekorian w całej Polsce. Będzie można go też otrzymać bezpłatnie podczas Warszawskich Targów Designu Wzory, które odbędą się w najbliższy weekend w Domu Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Wszystkich niecierpliwych zapraszamy już teraz do zapoznania się z magazynem on-lineżycząc przyjemnej lektury!

 

 

Czas generowania strony: -1656981784,70s