Premiera albumu Homebook Design. Vol. 4 już 13 września! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-25

Premiera albumu Homebook Design. Vol. 4 już 13 września!

Homebook Design to publikacja, która powstała z miłości do pięknych wnętrz i ma być skarbnicą inspiracji dla osób urządzających własne cztery kąty. 13 września ukaże się czwarta edycja albumu, który pokazuje jak wygodnie i funkcjonalnie można zaaranżować własną przestrzeń.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Homebook Desing. Vol. 4 zawiera zestawienie 30 projektów najlepszych polskich pracowni współpracujących z serwisem Homebook.pl. Fotografie zamieszczone w albumie przedstawiają stylowe wnętrza zarówno małych kawalerek, mieszkań w blokach, jak i dużych rezydencji, prezentując niezwykłą różnorodność zastosowanych rozwiązań oraz aktualne wnętrzarskie trendy. Każdy z projektów jest inny, inspiruje, jest odpowiedzią na realne potrzeby i oczekiwania właścicieli. Te ostatnie, dla lepszego zrozumienia idei, zostały opisane i opublikowane obok prezentowanych projektów.

 4 wydanie Homebooka pokazuje, co zmieniło się we współczesnych domach na przestrzeni ostatnich lat. Wyrażnie widać odważniejsze zastosowanie niestandardowych rozwiązań, otwartość na eklektyczne połączenia stylistyczne oraz indywidualizm. Projektanci stosują coraz więcej eksperymentów, zabaw kolorami czy zestawień mebli vintage z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz. 

 "Jako projektant doceniam piękno sztuki, designu i wystroju wnętrz, ponieważ nie tylko wpływają one na jakość życia, ale są też świetną inspiracją dla moich własnych projektów. Sztuki wizualne zawsze miały na mnie bardzo duży wpływ, może dlatego bez nich moda dla mnie nie istnieje. Pasjami kupuję albumy z malarstwem, fotografią, architekturą wnętrz. Album Homebook Design jest takim zbiorem inspiracji, niekiedy gotowych rozwiązań. Doskonale odzwierciedla trendy panujące w modzie, architekturze oraz obrazuje różnorodność stylów. Dobrze zaprojektowane wnętrza mieszkań, tak samo jak ubrania, powinny odzwierciedlać charakter ich użytkowników, budować poczucie komfortu i zwyczajnie zachwycać swoim pięknem. Jeśli szukacie własnych inspiracji i pomysłów na aranżację swoich prywatnych przestrzeni życiowych, sięgnijcie po album Homebook Design" - poleca Tomasz Ossoliński.

Czas generowania strony: -1656981388,51s