Pozycja do kalendarza | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Pozycja do kalendarza

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Dla miłośników designu i projektowania wnętrz jesień zapowiada się niezwykle interesująco. Wśród nadchodzących wydarzeń uwagę zwracają targi Warsaw Home w Ptak Warsaw Expo. Dekorian Home objął wydarzenie patronatem medialnym.


 

W dniach 21-23 października 2016 w Ptak Warsaw Expo odbędą się międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Są one dedykowane zarówno przedstawicielom branży (producentom, dystrybutorom, architektom, projektantom wnętrz), jak również klientom indywidualnym. W trakcie trzech dni targowych, podzielonych na branżowy (21.10.2016) i profesjonalno-konsumenckie (22-23.10.2016), będzie można zapoznać się z usługami i produktami z następujących dziedzin: “furniture” (meble i ich renowacja), “deco” (tekstylia, dekoracja, oświetlenie), “premium”, “kitchen” (meble i akcesoria), “interior finish” (podłogi, ściany, drzwi, schody, materiały wykończeniowe). 

 

Wydarzeniu towarzyszy bogaty program imprez okołotargowych. Organizatorzy przygotowują Poland Design Festival prezentujący sylwetki projektantów i biur projektowych oraz wyselekcjonowane produkty z różnych dziedzin, a także wystawę “Tygrysy Designu”. Publiczność będzie miała również okazję uczestniczyć w warsztatach DIY oraz licznych prelekcjach i debatach z udziałem polskich i zagranicznych autorytetów z branży.

 

Termin 21-23 października 2016 warto więc zapisać w swoim kalendarzu.

 

Więcej informacji o Warsaw Home: www.warsawhome.eu/en

 

<