PARA Paints ociepla listopad nowym kolorem miesiąca | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-10-30

PARA Paints ociepla listopad nowym kolorem miesiąca

Listopad zazwyczaj nie rozpieszcza miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo obecne obostrzenia skłaniają nas jeszcze bardziej niż dotychczas o tej porze, do pozostania w domu. Powinniśmy w nim zadbać zatem o optymizm i odpowiednią dawkę „ciepła”. Kolor P5076-34 Warm Toes na pewno nam w tym pomorze.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

„Ciepłe palce” tak dokładnie brzmi nazwa naszego koloru listopada przetłumaczona na język polski. A z czym kojarzą się ciepłe palce? Pierwsza myśl to grube skarpetki, koc i gorąca herbata. Atmosferę rozgrzać może również otoczenie, a w naszym przypadku – również odpowiednio dobrany kolor ścian. Taki komplet poprawi nastrój każdego zimnego wieczora.

Kolor listopada to pastelowa, bardziej stonowana wersja naturalnych barw jesieni. Jest jednak na tyle uniwersalny, że wykorzystać możemy go do każdego pomierzenia w domu, a klimat związany ze zmieniającymi się porami roku budować poprzez dodatki i ozdoby. Podczas ciepłych, słonecznych miesięcy pięknie skomponuje się z zieloną roślinnością czy niebieskim, morskimi dodatkami. Taki kontrast sprawi, że będzie żywo i świeżo.

Na jesień proponujemy natomiast zestawić go z naturalnymi materiałami, troszkę ciemniejszej tonacji oraz ciepłym światłem, najlepiej żywym ogniem z kominka czy nawet świec. Kolor P5076-34 Warm Toes z racji swojego pastelowego charakteru, w niewymuszony sposób pasuje do drewna, ratanu, organicznych materiałów, takich jak len czy wełna. Hit tego roku, czyli ususzona natura również bardzo przyjemnie wypełni przestrzenie pokryte tym kolorem.

*promocja -15% na kolor listopada ważna jest do 30 listopada 2020 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów

<