Ocieplą łazienkę i nadadzą klimat – grzejniki HeatQ | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-09-29

Ocieplą łazienkę i nadadzą klimat – grzejniki HeatQ

Asortyment Dekorian Home to również wyposażenie łazienki, a nieodłącznym elementem tego pomieszczenia jest oczywiście grzejnik. Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania dla naszego projektu musimy zwracać uwagę nie tylko na design, ale również parametry techniczne – wszystko to oferuje producent grzejników łazienkowych – marka HeatQ.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
Z założenia grzejniki służą nam jedynie przez okres jesienno – zimowy, co w przypadku łazienkowych wersji nie do końca jest prawdą. Tutaj nie chodzi tylko o dogrzanie pomieszczenia, lecz również o funkcje suszenia mokrych po kąpieli lub prysznicu ręczników czy szlafroków. Czemu mielibyśmy odmawiać sobie przyjemności korzystania z suchych, ciepłych i przyjemnych w dotyku materiałów przez cały rok? Jeżeli dodamy do tego jeszcze estetyczne walory, to z całą pewnością będziemy mogli stwierdzić, że mamy do czynienia z produktem komplementarnym. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą czeskiego producenta grzejników oraz suszarek łazienkowych HeatQ.

W asortymencie dominują klasyczne drabinki o regularnych lub rozstrzelonych szczeblach jak np. w kolekcji Taifun, Ulysses, Avento czy Savoy. Do projektów w stylu loftowym idealnie sprawdzi się model Galeon z grubymi, równomiernie rozstawionymi listwami lub czarna drabinka wzoru Lasse.

Interesującym rozwiązaniem dla nowoczesnych łazienek są modele odbiegające od standardów, np. Helios czy Kronos, które nie posiadają typowej budowy drabinki. Tutaj szczeble zamontowane są w jedną belkę przechodzącą przez cały grzejnik. Inną propozycją jest skorzystanie z modnego obecnie rozwiązania, czyli zrezygnowania kompletnie ze szczebli poziomych. Taki zabieg znajdziemy chociażby w modelach: Darius, Coral, Pluto czy Bosse.

Mocno designerskimi modelami grzejników łazienkowych są całkowicie zabudowane: Zone, Pegasus, Juno czy Nestor. W tej kategorii  mocno wyróżnia się również grzejnik Retro, który prezentuje się nowocześnie oraz minimalistycznie jednocześnie.

Po pełną ofertę grzejników oraz suszarek marki HeatQ zapraszamy do kliknięcia przycisku „Zobacz ofertę”.

<