Nowość w salonach Dekorian - wyjątkowe podłogi z wiązanego winylu! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-07-09

Nowość w salonach Dekorian - wyjątkowe podłogi z wiązanego winylu!

Mamy przyjemność poinformować, że od niedawna w salonach Dekorian dostępne są produkty 2tec2 charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi. Dzięki połączeniu włókna szklanego z winylem podłogi zapewniają długotrwałe i intensywne użytkowanie. 2tec2 to doskonały wybór materiału do wykańczania podłóg w przestrzeniach komercyjnych oraz prywatnych.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Od niedawna standardem dla produktów 2tec2 zarówno tych w rolkach, jak i płytkach stał się innowacyjny podkład ‚Comfort’ wyposażony w dodatkową warstwę filcu, która poprawia pochłanianie dźwięku i ogólny komfort. Posiada właściwości akustyczne zbliżone do większości dywanów, znacznie przewyższając podłogi twarde czy LVT.


Stwórz własną podłogę…
Dzięki 2tec2 każdy może wcielić się w architekta i zaprojektować idealną, spersonalizowaną podłogę. Wystarczy wybrać dowolne modele winylowych płytek i stworzyć swój własny designerski projekt. Diament, trójkąt, sześciobok to tylko niektóre kształty, jakie można znaleźć w ofercie firmy. Profesjonaliści z Dekorian chętnie udzielą podpowiedzi za pomocą jakich zabiegów osiągnąć wymarzone efekty.


…albo skorzystaj z gotowej kolekcji!
Podłogi winylowe 2tec2 dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, zaskakują niepowtarzalnymi efektami wizualnymi; wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i wyrazistą kolorystyką. Ze względu na swój niepowtarzalny styl otwierają wiele możliwości aranżacyjnych. Dynamizują przestrzeń nadając każdemu miejscu wyjątkowego charakteru. Dzięki niewidocznym łączeniom są niezwykle eleganckie i estetyczne.


Podłogi winylowe od 2tec2 to wysoka jakość, oryginalny design i niezwykła funkcjonalność.
Fenomenalny efekt, który ożywi każdą przestrzeń.

<