Nowość – nowe wzory betonowych paneli 3D od DekoConcrete | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-09-23

Nowość – nowe wzory betonowych paneli 3D

W ofercie Dekorian Home pojawiły się nowe wzory modułowych, betonowych ścian. W obecnym sezonie stawiamy na biofilię, geometryczne kształty oraz klasykę. Przedstawiamy kolekcję betonowych paneli architektonicznych 3D na rok 2020.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Przestrzenne ściany bardzo oryginalnie uzupełniają wystrój całego wnętrza, a nierzadko same nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Obok tak wykończonych płaszczyzn nie da się przejść obojętnie. Można nawet stwierdzić, iż skupiając na sobie uwagę, zmuszają do dotyku, poczucia ich chropowatości i struktury.

Na obecny sezon, ofertę Dekorian Home uzupełniają 4 nowe wzory. Pierwsza propozycja - PB 34 Botanical - została zainspirowana naturą. Nieregularne, różnej grubości zagłębienia z bliska wydają się zwykłą abstrakcją, jednak już z niewielkiej odległości ukazuje się nam niesamowity kolarz liści i łodyg. Wzór ten wychodzi poza utarte ramy betonowych ścian.

Kolejną, jakże klasyczną propozycją jest kształt popularnej jodełki francuskiej.  PB 35 to elegancja ubrana w surowe opakowanie betonu. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych salonach, sypialniach czy kuchniach.

PB 36 Triangle to wariacja na temat popularnej ostatnio we wzornictwie figury – trójkąta równobocznego. Nie jest to jednak zwykła płaska płyta. Powierzchnia nie jest równa, a wybrzuszona i przestrzenna. Najlepiej ozdobi futurystyczne wnętrza mieszkalne i komercyjne.

Ostatnią propozycją jest płyta PB 37 Ryfel, która w minimalistyczny sposób wypełni nasze mieszkania. Jej podłużna, pasiasta struktura powiększy optycznie każdą przestrzeń. Pomimo swoich niemałych rozmiarów, jeden element waży zaledwie 19 kilogramów. Model PB 37 Ryfel jest zatem najcieńszą płytą betonową 3D na rynku (1,2 cm grubości).

Nowe panele betonowe 3D oprócz niezwykłych struktur oraz realistycznego odwzorowania surowca są łatwe w montażu. Ich modułowość pozwala także osiągnąć dowolny efekt dekoracyjny.


Czas generowania strony: -1656983530,71s