Dotychczas marka Nobifloor znana była z produkcji nietuzinkowych podłóg drewnianych. Aktualnie poszerza swoją ofertę o drewniane dekoracje ścienne i wchodzi na rynek z dębowymi panelami ściennymi 3D o kilku profilach do wyboru: trójkąta równobocznego, rombu równobocznego czy kwadratu. Na uwagę zasługują niezwykle ciekawe formy – powierzchnie o załamaniach przypominających diament, płaszczyzny niesymetryczne załamane pod różnymi kątami czy jednostronnie symetryczne. Możliwości jest mnóstwo, jedynym ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Panele 3D idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz tworząc niepowtarzalny klimat ścian domów, hoteli czy biur.


Drewno, obok innych materiałów takich jak naturalny kamień czy skóra, jest ulubionym tworzywem ekspresji artystycznej designerów i projektantów wnętrz. Celem producenta jest tworzenie piękna z dbałością o środowisko naturalne. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów pochodzących wyłącznie od dostawców z certyfikatem FSC. Produkcja odbywa się w zrównoważony sposób w trosce o to, aby produkt był ekologiczny m.in. przez fakt, że może być wielokrotnie odnawiany.


Głównym celem marki Nobifloor jest tworzenie produktów perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb estetycznych, jak i użytkowych klienta. Estetyka ta wywodzi się z ciągłej współpracy z architektami, projektantami wnętrz i stylistami, a cała koncepcja opiera się na filozofii zaczerpniętej z włoskiego określenia modowego „sumisura”, co oznacza „szyty na miarę”. W ofercie Nobifloor znajdują się tylko i wyłącznie produkty, które przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa i z całą pewnością można polegać na ich trwałości.