Nowe wzory Glamora uzupełniają kolekcję XI | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-03-09

Nowe wzory Glamora uzupełniają kolekcję XI

Kolekcja XI od Glamora zawiera i reinterpretuje z osobistym akcentem echa współczesnej sztuki, świata mody, etniczne motywy i bajkowe akcenty zieleni. Wszystko zaprojektowane w dobrym guście oraz stonowanym i charakterystycznym dla włoskiego producenta klimacie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Sztuczki z odbiciami i wibracjami, przezroczyste efekty i neonowe odcienie przypominają płynne kreacje Janet Echelman, amerykańskiej artystki pracującej ze światłem, wiatrem i wodą.

Inne innowacje w zakresie kolorów i dekoracji odwołują się do świata angielskiego projektanta mody Michaela Fisha, który pod koniec lat sześćdziesiątych przekształcił tradycyjne palety i wzory pod wpływem rewolucyjnych dźwięków sceny muzycznej tamtego okresu. Jego kolory ubierają osobowości, takie jak Mick Jagger i David Bowie, i są przenoszone w wyjątkowej wersji na ściany w propozycji włoskiego producenta grafik wielkoformatowych.

Pragnienie ucieczki i powrotu do natury jest spełniane przez motywy kwiatowe i liściaste, które wprowadzają sekretne, zielone przestrzenie do wnętrz. Wciągające otoczenie tworzą ogrody zimowe i eleganckie werandy, idealnie zaprojektowane przez współczesnego stylistę krajobrazu.

Niezwykłe skrzyżowanie kultur, dające początek nowym stylom, można prześledzić poprzez wzory i sploty, które wydają się wyłaniać z faktur znanych z obszaru Afryki, aż po Daleki Wschód.

<