Nowe geometryczne wzory od Designflooring | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Nowe geometryczne wzory od Designflooring

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Europejski specjalista w produkcji luksusowych podłóg winylowych - Designflooring -wprowadza na rynek nową kolekcję Kaleidoscope, skierowaną głównie do architektów i projektantów wnętrz.


 

Kaleidoscope składa się z geometrycznych kształtów, takich jak trójkąt, sześciokąt, ostrokąt. Mogą one być wykonane w wielu kombinacjach kolorystycznych i fakturowych drewna lub kamienia, znanych z innych produktów marki. W kolekcji znajdziemy również jednolite powierzchnie, które dają projektantom możliwość zestawiania z jasnymi kolorami podłóg i uzyskiwania efektu kontrastu. 

 

geometryczne wzory kaleidoscope designflooring 3

 

Kaleidoscope, zaprojektowany głównie z myślą o architektach i projektantach wnętrz, oferuje niezrównaną elastyczność oraz inspiruje do tworzenia unikalnych kompozycji. Może być dostarczony w sześciu rodzajach: Apex, Cubix, Hexa, Pennon, Tripoint i Pyramid.

 

„Nasze produkty od zawsze były rozpoznawalne jako te, które wnosiły piękno kamienia i drewna do coraz częściej poszukiwanych podłóg winylowych” - komentuje Konrad Tenczyński, National Sales Manager Designflooring Polska. „Różnorodność płytek i desek, w połączeniu z wieloma rodzajami obramowań, które oferujemy, pozwalały na dużą dowolność w projektowaniu podłogi. Jednakże kolekcja Kaleidoscope przenosi nas w nowy wymiar, pokazując niespotykane do tej pory możliwości łączenia kolorów i wzorów.” 

 

Wraz z nową kolekcją, Designflooring udostępnił również darmowe narzędzie, które może w znaczący sposób ułatwić pracę projektową. Kaleidoscope Floorstyler umożliwia tworzenie podłogi przy użyciu aż 100 kolorów i kształtów, pozwala użytkownikom wybierać różne przestrzenie bazowe, w tym restauracje, biura, pomieszczenia handlowe i wypróbować różne pomysły.

 

geometryczne wzory kaleidoscope designflooring

 

Konrad Tenczyński dodaje: "Kaleidoscope Floorstyle pozwala przejąć kontrolę i w łatwy sposób zaprezentować skomplikowane motywy podłóg. Liczba kombinacji jest bliska nieskończoności i ograniczona jedynie wyobraźnią tworzącego."

 

Kaleidoscope Floorstyle jest dostępny za darmo na urządzenia stacjonarne i tablety. Aby uzyskać więcej informacji warto odwiedzić designflooring.com.

Czas generowania strony: -1656982240,26s