Nowa, niezwykła lokalizacja salonu w Łodzi od 4 maja! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-05-06

Nowa, niezwykła lokalizacja salonu w Łodzi od 4 maja!

Pragniemy się ciągle rozwijać, oferować Państwu jak najlepsze produkty, najbardziej profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne. Chcemy inspirować do kreowania piękna, ale również sami je tworzymy. Zgodnie z tą ideą postanowiliśmy zmienić lokalizację naszego salonu w Łodzi. Od 4 maja znajdą nas Państwo w historycznym budynku Starej Drukarni przy ulicy Gdańskiej 130.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Łódź od zawsze była kolebką polskiego rozwoju przemysłowego. Pamiątkami po wielkich zakładach są wspaniałe i okazałe kompleksy fabryczne oraz ich niezwykła architektura. Znakomitym przykładem jest odrestaurowany budynek Starej Drukarni. Bryła powstała w 1922 roku i mieściła się w nim założona przez Edwarda i Hermana Goldbergów, tkalnia mechaniczna, gdzie wytwarzano przede wszystkim pasy pędne z sierści wielbłądziej. W późniejszym czasie produkcję przekształcono na fabrykę pończoch. Z początkiem 1946 roku pod tym adresem działalność swoją rozpoczęła Drukarnia Wojskowa, które funkcjonowała nieprzerwanie przez 70 lat, aż do 2016 roku. Budynek doczekał się kompleksowego remontu i obecnie prezentuje się niesamowicie będąc kolejnym, świetnym przykładem renowacji z zachowaniem ducha przeszłości. Stara Drukarnia to unikalny projekt łączący w sobie funkcję nowoczesnych biur, usług oraz sztuki.

Tak nietuzinkowe miejsce przyciąga również kreatywnych i nieszablonowych ludzi. Osoby, które cenią sobie piękno, dobry gust, oryginalność, idące za głosem wyobraźni, a zarazem szanujące rzemieślniczy kunszt z pewnością odnajdą tutaj coś inspirującego. Idealnie pokrywa się to z naszą misją – misją Dekorian Home, dlatego też, postanowiliśmy właśnie w otoczeniu „historii z czerwonej cegły” otworzyć swój najnowszy salon. Za projekt wnętrza odpowiedzialna była wrocławska pracownia KBW Architektura & Design.

Niestety obecne przepisy w prowadzeniu biznesu nie pozwalają nam na huczne otwarcie, więc ograniczamy się do bieżącej obsługi. Nowa siedziba będzie funkcjonowała na dozwolonych aktualnie zasadach – jeżeli w realizacji Państwa projektu potrzebna będzie osobista wizyta, serdecznie zapraszamy, w przeciwnym razie jesteśmy do dyspozycji pod niezmienionymi numerami telefonów:

Salon - 42 680 93 86

Przedstawiciel Handlowy Waldemar - 510 090 061

Przedstawiciel Handlowy Sylwia - 501 649 576

Oficjalne otwarcie, szkolenia oraz wydarzenia integracyjne zaczniemy planować, gdy zniesione zostaną ograniczenia w kontakcie osobistym.

Zapraszamy do podziwiania wizualizacji lokalu i do zobaczenia niebawem pod nowym adresem Dekorian Home Łódź: Gdańska 130 już od 4 maja!

Czas generowania strony: -1656978578,34s