NOMAD ? elitarne targi designu | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

NOMAD ? elitarne targi designu

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W bajecznej willi, „La Vigie“, położonej w malowniczym zakątku Monako, odbędzie się pierwsza edycja ekskluzywnych targów designu NOMAD. 


 

27 kwietnia 2017 wrota letniej rezydencji, w przeszłości należącej do Karla Lagerfelda, otworzą się na cztery dni dla największych kolekcjonerów, architektów, dekoratorów wnętrz oraz marszandów z całego świata. Gospodarze wydarzenia, Giorgio Pace oraz Nicolas Bellavance- Lecompte, zadbali o ekskluzywność ekspozycji oraz znacznie okrojone, wąskie grono zaproszonych gości. 

 

giorgio pace nicolas bellavance lecompte targi designu nomad

 

Formuła targów jest nowatorska, zakłada coroczną zmianę lokalizacji imprezy. Dobór miejsca jest dokonywany niezwykle starannie, gdyż w znacznym stopniu determinuje on charakter wydarzenia. Założeniem organizatorów jest bowiem umieszczenie wyrafinowanego designu w konkretnym, intymnym wręcz kontekście. Połączenie sztuki z najwyższej półki z piękną architekturą, w której zostanie ona zaprezentowana publiczności, ma stworzyć nową jakość w sposobie komunikowania się świata designu ze światem kolekcjonerów.

 

la vigie rezydencja karla lagerfelda monaco nomad targi

 

W tym roku w Monako, ekspozycję zaprezentuje 16 najlepszych galerii sztuki z całego świata. Wśród nich wymienić należy Galerie Fumi i Seeds z Londynu, Heritage Gallery z Moskwy, Alamak! z Tokio czy Galerie BSL z Paryża. Lokalizacja przyszłych targów nie została jeszcze wybrana. Może NOMAD zawita do Polski?

Czas generowania strony: -1656983281,17s