Siódma edycja targów organizowanych przez Sanford Smith + Associates jak co roku powróci do Armory Park Avenue na Upper East Side w Manhattanie. Co zobaczymy tym razem? Zaprezentowane zostaną dzieła sztuki i produkty będące wytworami wszystkich głównych ruchów XX-wiecznych, począwszy od secesji i art deco, przez nowoczesne nurty połowy lat 70., 80. i 90. XX wieku.


Zatopiona Ławka Reiniera Boscha, która wydaje się ociekać wodą, prezentowana przez Priveekollektie Contemporary Art and Design; ceramika Hitomi Hosono; późne projekty włoskiego architekta Gio Ponti, regulowana lampa z lat 30. zaprojektowana przez Poula Henningsena dla Louisa Poulsena oraz zestaw produktów autorstwa wiedeńskiego secesjonisty Kalomona Mosera. To tylko niektóre z niezapomnianych przedmiotów. 

Rzadko się zdarza móc zobaczyć tyle fantastycznych dzieł sztuki i designu w jednym miejscu. W końcu sztuka i design bez siebie nie istnieją. Polecamy to wydarzenie wszystkim, którzy wybierają się między 8 - 12 listopadzie za ocean. Będzie fantastycznie!