New Designers | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

New Designers

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Jeszcze tylko do jutra potrwa najważniejsze wydarzenie projektowe w Wielkiej Brytanii. New Designers jest uznawane za motor napędowy designu z Wysp. Wystawa może być znakomitym przykładem dla rodzimego rynku, jak promować młode talenty.


 

32. edycja New Designers - jak co roku - była wielkim świętem jednoczącym klientów, młodych projektantów, przedstawicieli przemysłu wzorniczego. Celem wystawy było zgiagnozowanie największych talentów w kolejnym pokoleniu designerów opuszczających mury wielu uczelni kształcących w tej dziedzinie. New Designers stanowiła niezwykłą okazję do zakupu niesamowitych przedmiotów, zainspirowania się pomysłami "świeżej krwi", a dla pracodawców i firm z branży - head hunterskich łowów. Highlightami New Designers były ceremonie wręczenia nagród, czwartkowe spotkania z autorami projektów, cyfrowy wybieg dla twórców mody i kostiumów, panele dyskusyjne i wykłady.

 

W wystawie udzial wzięło  blisko 3,000 najbardziej obiecujących absolwentów z brytyjskich czołowych szkół projektowych. Zaprezentowali się na niej zarówno specjaliści od ilustracji, animacji, jak i projektanci mebli, mody, czy szkła. Wydarzenie zorganizowane w Centrum Projektowania Biznesu w Londynie prowokuje do myślenia, czy również na naszym rynku nie powinien pojawić się format, ułatwiający rozpoczęcie karier zawodowych, wspierający jedną z ciekawszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin.

<