Natura przede wszystkim – kolor lutego od Para Paints | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-02-02

Natura przede wszystkim – kolor lutego od Para Paints

To, że organiczne kolory będą królowały w 2021 roku, wiedzieliśmy już od czasu, gdy w świecie interior designu zaczęto sięgać po odcienie inspirowane otaczającą nas naturą. Do łask wróciły suszone kwiaty, naturalne surowce takie, jak drewno i tkaniny oraz tradycyjne sposoby wytwarzania z nich ozdób. Zainspirowani tym trendem prezentujemy kolor lutego – stonowany i kojący P5047-34 Carefree.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Kolor ten jest przełamaniem pomiędzy ciepłym żółtym,  zgniłą zielenią i musztardowym brązem. Wszystkie te barwy znane są nam ze świata przyrody i w naszym otoczeniu spełniają podobne funkcje – pozwalają się odprężyć, poczuć połączenie z naturą i jej niewymuszonym rytmem.

P5047-34 Carefree pozwala wyzwolić w sobie uczucie beztroski i wyciszyć skołatane myśli. Otuleni ścianami pomalowanymi farbami PARA jesteśmy gotowi zapomnieć o trudnościach, które spędzają nam sen z powiek. Możemy wtedy poukładać sobie wszystkie trapiące zadania i skupić już tylko na rzeczach ważnych.

Kolor lutego to uniwersalne rozwiązanie na cały rok. Idealnie wpasuje się w aktualne trendy, a co za tym idzie – zbuduje spójny wizerunek z naturalnymi meblami z drewna, organicznymi materiałami obić zestawu wypoczynkowego czy innego rodzaju wyposażenia wnętrz.


*promocja -15% na kolor stycznia ważna jest do 28 lutego 2021 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów


<