| Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-01-22

Najnowsza kolekcja tapet X od Glamora

Glamora, włoska marka wielkoformatowych grafik ściennych, wciąż zaskakuje świeżymi pomysłami! Najnowsza kolekcja X to wielki ukłon w stronę natury. Inspiracje ulotnymi krajobrazami, finezyjnymi roślinami, wielobarwnymi minerałami czy ponadczasowym drewnem przejawiają się w niemal w każdym detalu. Codzienne obrazy zinterpretowane w niezwykle ciekawy sposób zachęcają do ponownego odkrycia tego, co znane. Zapraszamy do poruszenia wyobraźni, oddania się marzeniom i dostrzeżenia piękna przyrody z zupełnie nowej perspektywy.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Glamora to włoska marka cenionych na całym świecie wielkoformatowych grafik ściennych. Wyjątkowo szeroki wybór grafik, w tym ich kolorystyki, stylistyki i tematyki, sprawia, że praktycznie każdy klient znajdzie wzory idealnie komponujące się z charakterem jego wnętrza. Dodatkowym atutem tapet Glamora jest możliwość codziennego obcowania z najlepszym światowym wzornictwem, pracami plastycznymi znakomitych designerów, artystów plastyków i architektów wnętrz. W gronie autorów projektujących dla Glamory znajdziemy światowe sławy, jak Karim Rashid, Yong Bae Seok, Alessandro Pautasso czy Alex Omist. Marka intensywnie współpracuje też z młodymi, najbardziej obiecującymi twórcami.


Grafiki ścienne marki Glamora drukowane są na najwyższej jakości powłokach winylowych, które swoją fakturą przypominają tkaninę. Tworzą zmywalną, odporną na zabrudzenia powierzchnię, łatwą w codziennej pielęgnacji. Włoska marka może poszczycić się odkryciem wodoodpornego podkładu Glamfusion, dla którego dokonano zgłoszenie patentowego. Pokryty specjalną membraną nie wymaga żadnego dodatkowego zabezpieczenia impregnującego – może być z powodzeniem stosowany w łazienkach, kuchniach czy centrach odnowy biologicznej.


Najnowsza kolekcja tapet X to interpretowane na nowo oraz ukazane w nurcie współczesności: klasycyzm i wspomnienia minionej epoki. Surowość, brutalizm, inspiracja twórczością Costantino Nivolego stały się podstawą do stworzenia serii wielkoformatowych grafik X. Świat wiklinowych plecionek i siedzeń został połączony z marmurem, kamieniami. Świat przyrody ukazano również poprzez romantyczne krajobrazy, finezyjne rośliny i kwiaty, a także naturalne materiały.


Czas generowania strony: -1656564639,58s