Targi Maison&Objet - międzynarodowe wydarzenie, które oferuje bezprecedensowy wgląd w najnowsze trendy, produkty, marki i osobowości projektowe. Przez pięć dni – od 19 do 23 stycznia – Paryż tętnił niesamowitą energią branży wzorniczej.


Arena Design - to najważniejsze wydarzenie w tej części Europy związane z architekturą, designem, wystrojem wnętrz, rynkiem nieruchomości. Czterodniowe święto nowoczesnego wzornictwa upłynęło w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym pod znakiem wystaw, debat, prelekcji oraz projekcji filmów.


Targi Salone del Mobile odbywają się w Mediolanie nieprzerwanie od 1961 roku. Wymyślone jako przestrzeń wystawiennicza mająca służyć prezentacji wyłącznie włoskich marek, z czasem zaczęły przyciągać wystawców z innych części świata. Dzisiaj to największe i najbardziej prestiżowe targi designu w całej Europie.


Festiwal Gdynia Design Days był w tym roku inspiracją do wyjścia poza ramy standardowej identyfikacji wizualnej i stworzenia instalacji, zawierającej szereg symboli, komentujących kondycję dzisiejszego designu m.in. odhumanizowanego manekina, kabli symbolizujących zawodność technologii czy zbitą filiżankę, oznaczającą nieużytkowość.


13. edycja Interior Design Forum to wydarzenie skupiające kilkadziesiąt polskich i zagranicznych marek z branży tekstyliów wnętrzarskich. Adresowane przede wszystkim do przedstawicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, sieci detalicznych, hoteli i restauracji, a także projektantów i dekoratorów. 13. edycja targów tekstyliów domowych Interior Design Forum została w tym roku objęta naszym patronatem medialnym.


IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki. Dziś, te największe europejskie targi elektroniki to okazja dla wielu firm do zaprezentowania swoich najnowszych produktów. W tym roku 160 tysięcy metrów kwadratowych terenów targowych Messe Berlin gościło 11 000 wystawców z ponad 180 krajów oraz 160 000 zwiedzających, żądnych obejrzenia premierowych produktów, poznania  nowinek z dziedziny elektroniki, najnowocześniejszych technologii, innowacji i trendów. 


London Design Festival był kolejną okazją do spotkania się „na żywo” z największymi gwiazdami designu, ale też z architektami i projektantami, którzy nieustannie poszukują najnowszych trendów i inspiracji w projektowaniu wnętrz.


Warsaw Home jest obecnie najważniejszym i najszybciej rozwijającym się wydarzeniem w Europie Środkowo – Wschodniej poświęconym branży meblowej, dekoracyjnej oraz wykończeniowej. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz to przestrzeń zrzeszająca architektów, projektantów, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych. Tegoroczna edycja wystartowała w październiku. Było grono specjalnych gości, którzy przygotowali wykłady nawiązujące do hasła tegorocznej edycji – SIŁA! Wśród gwiazd wnętrzarskiego świata i designu Tom Dixon, Nika Zupanc oraz Stefan Giovannonii. 


W pierwszy weekend grudnia, w fantastycznej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser ruszyła przedświąteczna edycja Targów Rzeczy Ładnych, największa ze wszystkich dotychczasowych. Rekordowe 210 marek - w tym aż 59 debiutów, wystawy oraz nowe przestrzenie do zwiedzania połączyły wszystko, co nowe i ciekawe w polskim designie. Partnerem medialnym wydarzenia był nasz portal Dekorian Home.