Maison&Objet 2018 | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-01-17

Maison&Objet 2018

130 000 metrów kwadratowych, 3000 marek z całego świata, 85 000 odwiedzających – już wkrótce w Paryżu targi Maison&Objet.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Targi Maison&Objet to międzynarodowe wydarzenie, które oferuje bezprecedensowy wgląd w najnowsze trendy, produkty, marki i osobowości projektowe. Przez pięć dni – od 19 do 23 stycznia – Paryż będzie tętnił niesamowitą energią branży wzorniczej. Widzowie będą bombardowani przez niesamowite wrażenia zmysłowe i zachęcani do pogłębiania swojej wiedzy o kreatywnych i komercyjnych aspektach pracy w sektorach tworzących wystrój domu, przestrzeni publicznych, szerzej - firm i osób kreujących styl życia.


Maison&Objet 2018 zostały podzielone na 3 sektory. Pierwszy z nich – Maison – został zainspirowany mnogością i różnorodnością wnętrz. Meble, małe produkty dekoracyjne, oświetlenie, tekstylia, a także zapachy spotykają się tu w wizualnej grze prezentującej egzotyczne, eklektyczne czy współczesne nurty. Sekcja Objet to prezentacja przedmiotów, które tworzą nasze wnętrza wyjątkowymi i przyjaznymi. W halach 5A i 6 znajdziemy wszechświat małych i dużych form, począwszy od urządzeń i gadżetów kuchennych, poprzez akcesoria papiernicze i modę, wszystko, co czyni nasze życie przyjemniejszym. Influences – trzeci sektor targów – stawia na kreatywność i elementy. W halach 7 i 8 zostaną pokazane wyjątkowe, często luksusowe rozwiązania techniczne dla najbardziej wybrednych konsumentów.


Dodatkowo w programie mnóstwo wydarzeń towarzyszących – wystaw, instalacji, konferencji. Maison&Objet 2018 towarzyszy także temat przewodni, który daje wyobrażenie o tym, co będzie trendy. W trakcie tej edycji Vincent Grégoire, z NellyRodi, będzie analizował motyw "Showroomu" zarówno w Inspirations Book, jak i w ramach specjalnej przestrzeni na samym targach.


W trakcie Maison&Objet nagrodaDesigner of the Year trafi do Cecilie Manz uhonorowanej za skandynawski sposób myślenia: pokorę, minimalizm i bezgraniczny szacunek dla materiałów. Zostaną także oficjalnie ogłoszone nazwiska sześciu Rising Talents wybranych spośród młodych, włoskich designerów.

Czas generowania strony: -1656984481,09s