Londyńskie targi 100% Design | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Londyńskie targi 100% Design

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W najbliższą środę — 21 września — rusza kolejna edycja największych targów w Wielkiej Brytanii. 100% Design dedykowane są architektom i designerom. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest „Experience”.


 

W dniach 21-24 września 2016 w Olympia London odbędzie się 22. edycja targów 100% Design. W wydarzeniu wezmą udział czołowe brytyjskie i zagraniczne marki. Ich wystawy podzielone zostały na pięć sektorów tematycznych: Interiors, Workplace, Kitchens & Bathrooms, Design & Build i Emerging Brands. Olympia London spodziewa się gościć ponad 26 tysięcięczną publiczność z całego świata. 

 

Tegorocznym tematem głównym targów 100% Design jest „Experience”. Myśl przewodnia będzie rozwijana poprzez liczne instalacje, eksperymenty, czy możliwość obcowania z najnowszymi, innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami przygotowanymi przez wystawców. Pokazana zostanie również z perspektywy pracy projektanta, który stoi przed wyzwaniami kreowania rozwiązań poprawiających komfort życia i pracy społeczeństwa. 

 

Targom będą towarzyszyły liczne seminaria, które odbędą się pod kuratelą Design Museum (w listopadzie tego roku zostanie otwarte w Kensington). Rozmowy będą dotyczyły obecnych i przyszłych trendów w designie. 

 

Targi 100% Design są częścią London Design Festival, który rozpoczął się 17 września. Londyński festiwal gromadzi międzynarodową społeczność artystów, architektów, projektantów, którzy poprzez swojej kreatywne pomysły inspirują, bawią i budzą ciekawość uczestników. W ramach tegorocznej edycji odbędzie się ponad 400 wydarzeń w różnych dzielnicach Londynu. 

 

Więcej o London Design Festival: www.londondesignfestival.com

Więcej o 100% Design: www.100percentdesign.co.uk/welcome

Źródło: informacje prasowe 

<