| Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2020-07-31

Lipiec w kolorze orzeźwienia i optymizmu

Po krótkiej przerwie wracamy z cyklem dotyczącym koloru miesiąca wybranego z gamy kanadyjskich farb Para. Na lipiec wytypowano lekko odbarwiony słońcem, odcień zieleni P5035-34D Shopping Spree. Sama nazwa również idealnie nawiązuje do obecnego okresu – wielkich sezonowych wyprzedaży.
Udostępnij

Piękna zieleń przynosi na myśl orzeźwienie w upalne, letnie dni. To kolor mięty i limonki zmieszanych z czystą wodą oraz kostkami lodu tworząc zdrowy napój, który z pewnością ugasi nawet największe pragnienie.

Ta pastelowa zieleń kojarzy się również z barwą, która długo leżakowała na pełnym słońcu, czego rezultatem jest jej lekko wypłowiały wizerunek. Również dlatego pełny jej kunszt najlepiej podziwiać w rozświetlonych pomieszczeniach. W połączeniu z bielą i jasnym drewnem tworzy rześki klimat, który napawa optymizmem i subtelnie pobudza do działania. Pasuje również do odcieni szarości, rozbielonego błękitu i ecru.

Jeżeli chodzi o dodatki dobrane pod kolor ścian pomalowanych farbą P5035-34D Shopping Spree, to najlepiej na ich tle prezentują się delikatne i lekkie meble, ażury, owalne kształty miękkich sof i foteli oraz białe akcenty jak: doniczki, ramki czy oprawy oświetleniowe.* odpowiednikiem P5035-34D Shopping Spree w nowej szafie kolorów jest 219b

** promocja -15% na kolor lipca ważna jest do 31 lipca 2020 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów