Kwarcogranity Quarella już w Polsce | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Kwarcogranity Quarella już w Polsce

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Chociaż powstają z inspiracji włoskimi krajobrazami, obecne są w wielu wyjątkowych obiektach komercyjnych oraz prywatnych apartamentach na całym świecie. Płyty na bazie kwarcytu włoskiej marki Quarella dostępne są już w Polsce – ich wyłącznym dystrybutorem został Interstone.


 

Quarella to włoska marka powstała w 1965 roku w Weronie. I właśnie z tego regionu firma czerpie swoje inspiracje przy produkcji płyt na bazie kwarcytu. Kwarcogranity Quarelli to szlachetnie wykonane produkty z najlepszych surowców, oddające koloryt włoskich miast i miasteczek, inspirowane architekturą Werony, Rzymu i Wenecji. Powstają one w zgodzie z tradycją, ale cechują się precyzją wykonania, współczesnym wzornictwem oraz zastosowaniem najnowocześniejszych technologii produkcji.

 

Kwarcogranity Quarelli dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej o różnych fakturach i wykończeniach. Ich wzory i kolory – stale uzupełniane o nowe odcienie – można z łatwością dopasować do wnętrz o różnych stylach: zarówno przestrzeni minimalistycznych, jak i tych o charakterze glamour.

 

Dzięki swoim walorom praktycznym kwarcogranity marki Quarella znajdują zastosowanie jako blaty kuchenne i łazienkowe, powierzchnie ścian, posadzek, schodów, parapety, listwy przypodłogowe czy obudowy kominków. Składają się w 95% z surowca naturalnego – kwarcytu, a dzięki dodatkowym materiałom są wyjątkowo odporne i trwałe. Ich zamknięta powierzchnia gwarantuje, że zarówno plamy, jak i nieczystości nie mają możliwości wniknięcia do środka. Czyszczenie za pomocą wody i neutralnego detergentu jest wystarczające do utrzymania  ich perfekcyjnego wyglądu. Produkty marki Quarella na bazie kwarcytu dostępne są w formie płyt o wym. od 307 x 141 cm i grubości 1,2 – 2 – 3 cm. Wszystkie produkty Quarelli posiadają ekologiczne certyfikaty GREENGUARD i GREENGUARD GOLD.

 

Czas generowania strony: -1656981885,24s