Kukliński Projekty Wnętrz prezentuje: kolor miesiąca PARA na czerwiec - 333F Sweet Potato | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2024-06-04

Kukliński Projekty Wnętrz prezentuje: kolor miesiąca PARA na czerwiec - 333F Sweet Potato

W świecie designu wnętrz kluczowym elementem jest dobór odpowiednich kolorów, które nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalny charakter i atmosferę. Dlatego też Igor Kukliński, założyciel firmy Kukliński Projekty Wnętrz, w tym miesiącu zaprasza nas do odkrycia uroku koloru 333F Sweet Potato.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Śmiały wybór tego odcienia, który przypomina słodki batat, stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną wnętrza o głębi i subtelnym, antycznym klimacie. Igor Kukliński czerpał inspirację do tego wyboru z malowniczej architektury chorwackiego miasta Zadar.

Zastosowanie koloru 333F Sweet Potato na ścianach i sufitach wnętrza nadaje mu niezwykłą głębię i ciepło, jednocześnie wprowadzając subtelny akcent współczesności. W połączeniu z bielą oraz błękitem tworzy harmonijną kompozycję, która sprawia, że pomieszczenie nabiera charakteru i wyjątkowej atmosfery.

Kukliński Projekty Wnętrz zachęcają do eksperymentowania z kolorami i odkrywania nowych możliwości aranżacji, które podkreślą indywidualny styl każdego wnętrza. Kolor Miesiąca na czerwiec to propozycja dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań i chcą wprowadzić do swojego domu nutkę elegancji i wyrafinowania, inspirowaną zarówno tradycją, jak i nowoczesnością.


Kolory czerwca dostępne do końca miesiąca ze zniżką 15% to:

- 333A Pastry Pink

- 333B Orangery

- 333C Radiance

- 333D Sand Dune

- 333E Sundial

- 333F Sweet Potato

333G Rusted Nail


Czas generowania strony: -1718457113,75s