Konkurs marki Laminam dla architektów wnętrz | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Konkurs marki Laminam dla architektów wnętrz

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Zaprojektuj wnętrze z wykorzystaniem płyt Laminam Star Maker lub Laminam Cemento Silver i wygraj wyjazd do Włoch. Rozpoczęty właśnie konkurs potrwa do końca 2016 r.


 

Laminam Star Maker i Laminam Cemento Silver to 2 płyty ze spieków kwarcowych dostępne w sprzedaży detalicznej wyłącznie w sieci salonów DEKORIAN. W ramach promocji tych wzorów, DEKORIAN ogłosił konkurs przeznaczony dla architektów i projektantów wnętrz. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zgłosić projekt z wykorzystaniem jednego z tych dwóch produktów i zamówić go za pośrednictwem sieci DEKORIAN. Organizator przewidział nagrody dla 10 architektów, którzy do końca roku zrealizują i zgłoszą największą ilość takich projektów. Zwycięzcy zostaną zaproszeni na wyjazd do Włoch, połączony ze zwiedzaniem fabryki spieków kwarcowych Laminam. Projekty można zgłaszać do 31 grudnia 2016 r. Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Teresa Lupa-Bartków, Produkt Manager Laminam w sieci DEKORIAN: [email protected]

 

Płyta Laminam Star Maker jest tegorocznym zdobywcą najwyższego wyróżnienia w konkursie Red Dot Award: Product Design 2016. Jury Red Dot przyznało temu produktowi najbardziej prestiżowy tytuł „Red Dot: Best of the Best”. Autorem projektu jest polski designer Mac Stopa. Nagrodzony produkt powstał we  współpracy z Laminam Poland – wyłącznym dystrybutorem spieków kwarcowych Laminam na Europę Środkową w tym Polskę. Pierwszym budynkiem, w jakim zastosowano płyty Laminam Star Maker, jest nowoczesny kompleks biurowy Warsaw Spire.

 

Laminam Cemento Silver to natomiast spiek kwarcowy, którego motywem przewodnim jest surowy beton o ciekawym, kropkowanym rysunku w szerokiej palecie szarości. Mimo dosyć intensywnego jak na beton wzoru, płyta Cemento Silver jest wizualnie delikatna i z powodzeniem można ją stosować nawet na dużych powierzchniach ścian czy podłóg. Beton w takim wydaniu nie jest zarezerwowany wyłącznie do przestrzeni industrialnych. Może stanowić bardzo ciekawą bazę dla ciepłych aranżacji w duchu skandynawskim. Podobnie, jak w przypadku innych spieków kwarcowych Laminam, klient ma do dyspozycji bardzo duże płyty o wymiarach 1 x 3 metra.

 

 

Czas generowania strony: -1656978655,60s