Konferencja o markach luksusowych | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Konferencja o markach luksusowych

Udostępnij logo whatsapp logo twitter
Już jutro, w Villi Foksal w Warszawie odbędzie się specjalistyczna konferencja dedykowana konsumentom i osobom profesjonalnie zajmującym się rynkiem dóbr luksusowych.

 
Polish Luxury Market Submit będzie drugą edycją wydarzenia poświęconego przyszłości marek luksusowych. Konferencja jest skierowana do konsumentów rynku dóbr luksusowych, a także do prezesów, członków zarządów, dyrektorów zarządzających, szefów marketingu i PR, dyrektorów kreatywnych, brand managerów, osób odpowiedzialnych za strategie marketingowe oraz sprzedaż luksusowych produktów i usług, a także do prywatnych przedsiębiorców i inwestorów. Jej założenia są oparte na konstatacji, że nowe pokolenie klientów zmusza marki luksusowe do dynamicznego działania w sferze cyfrowej, która stanowi zagrożenie dla ich unikalności. Tematem konferencji będzie próba odpowiedzi na pytanie, jak działać, podążając za zmianami technologicznymi i świadomościowymi, nie gubiąc swojej tożsamości. Istotnym tematem tegorocznej konferencji jest także zagadnienie współpracy marek luksusowych ze światem kultury i sztuki.
 
Dzięki bogatemu harmonogramowi tworzonemu przy udziale ekspertów z wielu dziedzin konferencja daje możliwość poznania światowych trendów, wymiany poglądów i nawiązania kontaktów biznesowych.
 
Zapraszamy do zapoznania się z planem konferencji i warunkami uczestnictwa.
 

 

Czas generowania strony: -1656564490,74s