Kolor farb PARA na styczeń już wybrany | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2021-01-11

Kolor farb PARA na styczeń już wybrany

Mroźne dni, czyste niebo oraz mocne słońce sprzyjają odkrywaniu nowych barw, często niedostrzeganych podczas innych warunków pogodowych. Kolor stycznia - P5011-34 Ocean Aquarium to właśnie kolor bezchmurnego styczniowego poranka z mocno ujemną temperaturą. Wszystko pokryte jest śniegiem, który rozjaśnia jeszcze bardziej niebieski horyzont tworząc efekt neonowości.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
Ten pozytywny kolor ma futurystyczny, innowacyjny charakter. Jest bardzo świeży i orzeźwiający nie tylko o tej porze roku. W trakcie ciepłych miesięcy kojarzyć może się z kolorem lazurowych wód oceanicznych. Przywodzi pozytywne skojarzenia i rozświetla otoczenie. Jasny, odważny błękit jest niezwykle różnorodny – wywołuje poczucie przejrzystości, wygląda „sportowo i nowatorsko”, ma również duży komercyjny urok.

W zastosowaniu na ścianach buduje uporządkowaną i harmonijną przestrzeń. Dobrze wpływa na naszą koncentrację, równocześnie subtelnie pobudza do działania. Jest lekko „zimny”, ale przy dostępie do jasnego światła słonecznego czy nawet sztucznego oświetlenia odkrywa swoją pełną naturę. Z powodzeniem wykorzystywany jest w świecie nowoczesnych technologii i mody. Teraz podbije również nasze domy.*promocja -15% na kolor stycznia ważna jest do 31 stycznia 2021 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów

<