Najbliższa edycja paryskich targów Maison&Objet już we wrześniu 2016. To międzynarodowe spotkanie twórców, architektów, designerów, którzy na co dzień kreują l’art de vivre.


 

Kolejna edycja targów wnętrzarskich Maison&Objet w Paryżu odbędzie się w dniach 2-6 września 2016. To ważne daty w kalendarzu dla wszystkich, którzy zawodowo zajmują się architekturą wnętrz bądź designem i zainteresowani są najnowszymi trendami lifestylowymi. Maison&Objet zaliczają się obok targów mediolańskich czy londyńskich do największych wydarzeń w branży. Targi odbywają dwa razy w roku i w podczas każdej sesji gromadzą około 70 000 zwiedzających, 3 000 wystawców z całego świata na 250 tys. m2 powierzchni wystawienniczej Parc des Expositions w Paris-Nord Villepinte.  

 

Maison&Objet to miejsce spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji. Oferta targów ogranicza się tylko do wysokiej jakości, innowacyjnych i pięknych przedmiotów, pośród których znajdziemy meble, obiekty dekoracyjne, design, dodatki, materiały, zapachy, ceramikę. Aby poznać prace przyszłych kreatorów warto zajrzeć również do Hali 7 - przestrzeni zarezerwowanej dla młodych twórców. W hali 8 natomiast można będzie podziwiać scenografię Designers’ Studio, przygotowaną przez Ilse Crawford, uhonorowaną tytułem kreatorki roku przez targi Maison&Objet. Motywem przewodnim wrześniowych targów będzie House of Games.

 

Źródło: materiały prasowe Maison&Objet / www.cotemaison.fr