Marka Para Paints ogłasza kolor stycznia 2020! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-01-17

Kanadyjskie Farby Para Paints ogłaszają kolor stycznia 2020!

Nie tylko Instytut Pantone ogłasza swoich kolorystycznych faworytów. Para Paints – kanadyjska marka ze stuletnią tradycją oraz światowy lider w produkcji ekskluzywnych farb, we współpracy z architektami postanowiła wytypować ulubione i najbardziej modne barwy wszystkich miesięcy 2020 r. Niezwykle miło nam ogłosić, że KOLOREM STYCZNIA zostaje 316F High Point*, na który ogłaszamy promocję -15%**. Dlaczego wybór padł akurat na ten odcień? Tłumaczą projektantki z Kaza Interior Design.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter


316F High Point  to głęboka zielono - szara barwa, która wycisza i uspokaja, w sam raz po barwnym świąteczno - sylwestrowym grudniu. Kolor ten można zastosować w prawie każdym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzi się jako ściana w sypiali lub w salonie, chętnie też widziałybyśmy go na frontach w kuchni. Może on fajnie współgrać ze stylem nowoczesnym, lecz naszym zdaniem najlepiej pasuje do niego odrobina klasyki, np. wiekowe drewniane meble lub bibeloty w kolorze starego złota – wyjaśniają architektki z Kaza Interior Design.


* odpowiednikiem 316F High Point w szafie kolorów Design Line IV jest P5164-73 WHO NEED’S THE HEADACHE

**promocja ważna do 31 stycznia 2020 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów

Czas generowania strony: -1656566424,11s