Jubileuszowa arena DESIGN z marką Ligne Roset | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-12-21

Jubileuszowa arena DESIGN z marką Ligne Roset

W dniach 6-8 marca 2018 odbędzie się dziesiąta edycja, jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych wzornictwu w Polsce. Arena DESIGN to impreza o charakterze biznesowym, adresowana do architektów, projektantów, producentów oraz studentów szkół artystycznych i technicznych. Wydarzenie to akcentuje konieczność współpracy producentów z projektantami, jako punkt wyjścia do powstania świetnego produktu, spełniającego oczekiwania współczesnego konsumenta.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W tym roku organizatorzy zaprosili do współpracy przedstawicieli francuskiej marki ze 150-letnim doświadczeniem, Ligne Roset. Wykład inaugurujący jubileuszową edycję poprowadzą Patrice Bert, współtwórca marki oraz Christian Werner, projektant współpracujący z nią od lat. Doświadczenie tak znanej i cenionej marki, jaką jest Ligne Roset, może stanowić cenną wiedzę dla producentów, którzy jeszcze nie rozpoczęli współpracy z projektantami. 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji arena DESIGN będą POKOLENIA/GENERATIONS. Doświadczenie starszych oraz kreatywność młodych - podczas paneli dyskusyjnych prelegenci będą zastanawiać się jak wykorzystać potencjał obu grup. W motyw ten świetnie wpisuje się marka Ligne Roset, która jest firmą wielopokoleniową, od ponad stu lat promującą zamiłowanie do designu. 

Jak co roku, podczas arena DESIGN przyznane zostaną nagrody dla produktów, wyróżniających się wybitną jakością wzorniczą, TOP DESIGN award. Podczas dotychczasowych 9 edycji, wyróżnienie to przyznano 60 produktom. Z kolei już po raz czwarty, na arena DESIGN odbędzie się wystawa VIVA Light, na której podziwiać będzie można nowatorskie produkty i technologie z dziedziny oświetlenia. 

Dziesiąta edycja areny DESIGN odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: www.arenadesign.pl

<