Jak wygodnie i modnie mieszkać w Warszawie? | Dekorian Home
logo dekorianhome
WYDARZENIA | 2017-10-12

Jak wygodnie i modnie mieszkać w Warszawie?

Udostępnij

Piknik Mieszkaniowy „Dni Warszawy - moje miasto, mój dom” to okazja, by poznać najnowsze inwestycje mieszkaniowe, trendy i nowości w wyposażaniu wnętrz oraz skonsultować pomysł na aranżację domu z architektem. Wydarzenie odbędzie się 10-11 czerwca na Polach Mokotowskich w stolicy.   


 

Formuła pikniku umożliwia zaprezentowanie się rzetelnym deweloperom, mieszkańcom zaś poznanie ich bogatej oferty w nieformalnej, przystępnej formie. W trakcie wydarzenia w Strefie Modnego Wnętrza będzie można zaznajomić się z nowościami wnętrzarskimi oraz wziąć udział w warsztatach, dyskusjach panelowych i indywidualnych konsultacjach. Eksperci i praktycy podzielą się technologicznymi nowinkami przydatnymi podczas urządzania mieszkania, opowiedzą o zasadach dobierania farb i kolorów na ściany oraz podpowiedzą, co wziąć pod uwagę przy projektowaniu kuchni, doborze podłogi czy oświetlenia. Dostępna będzie również ekspozycja produktów wykończeniowych, mebli, lamp i dekoracji, między innymi z oferty sieci Dekorian. 

 

piknik mieszkaniowy 7

 

Piknik Mieszkaniowy to także okazja, by warszawiacy mogli wypocząć oraz skorzystać z wielu atrakcji towarzyszących. Organizator przewidział wiele m.in. kino letnie oraz koncerty. Nie zabraknie na nim również sportowych aktywności, dobrych smaków i zabaw edukacyjnych dla najmłodszych.

 

piknik mieszkaniowy 1

 

Więcej informacji o tegorocznej edycji „Dni Warszawy - moje miasto, mój dom” znajduje się na stronie www.dniwarszawy.pl