Inne znaczy piękne - MINDTHEGAP w salonach Dekorian | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Inne znaczy piękne - MINDTHEGAP w salonach Dekorian

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

„Kochamy być inni” to główna dewiza firmy MINDTHEGAP, której artystyczne tapety i obrazy właśnie wkraczają do salonów Dekorian. Manufaktura założona w 2015 r. w Transylwanii, szturmem podbiła rynek krajowy i europejski. Już pierwsza kolekcja tapet zdobyła uznanie, stając się laureatem prestiżowej nagrody Elle Decoration Romanian Design Awards 2016. 


 

Przyjęta filozofia, która okazuje się kluczem do sukcesu, zakłada, by iść pod prąd, szukać nowych rozwiązań, podążać za marzeniami, tworzyć rzeczy zupełnie niecodzienne, zapadać w pamięć, zmieniać otaczającą rzeczywistość, kreować własne spojrzenia na świat, formułować autorską definicję sztuki. Ta pasja tworzenia i siła wyobraźni widoczna jest w każdym produkcie z przebogatej oferty firmy. Odnajdziemy ją w spektakularnych tapetach i niezapomnianych obrazach.

 

Tapety MINDTHEGAP łączą w sobie oryginalny design inspirowany sztuką i fotografią z najnowocześniejszymi technikami druku. Ujmuje w nich nie tylko wzornictwo, ale także ręczne wykończenie każdego produktu przy wykorzystaniu materiałów przyjaznych środowisku. Za ich sprawą wprowadzamy do wnętrza inny świat… wielowymiarowy, niezwykły, magiczny, w którym rządzi pasja tworzenia, wolność kreacji, potęga wyobraźni. Młodzi projektanci działają zgodnie z zasadą, że siła fantazji i różnorodność czynią świat piękniejszym.

 

Owo piękno we wnętrzach i niebanalny klimat pozwolą nam stworzyć także obrazy: prawdziwa gratka dla miłośników sztuki. Różnorodna oferta sprosta nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. MINDTHEGAP proponuje grafiki inspirowane naturą, pop-artem, architekturą, sztuką. Każdy znajdzie coś dla siebie: od subtelnych aktów, przez pustynne wydmy, na kwiatach kończąc. Artystyczna deklaracja projektantów: „zawsze chcemy się wyróżniać, stać nieco z boku. Mamy wręcz obsesję na punkcie wolności tworzenia i pokazywanie tego co niewidoczne, nieodkryte…” jest nie tylko założeniem teoretycznym, ale znajduje odzwierciedlenie w każdym oferowanym przez nich produkcie. Uwaga: grozi zakochaniem od pierwszego wejrzenia!

Czas generowania strony: -1686205262,21s