imm cologne 2019 | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-12-25

imm cologne 2019

Nowy rok rozpoczynamy z nowymi trendami wnętrzarskimi. Poznamy je już niedługo. Tym razem zimową stolicą designu będzie Kolonia. Jednak pomimo styczniowych temperatur w tym mieście nad Renem przez kilka dni będzie naprawdę gorąco. Wielbicieli dobrego wzornictwa rozgrzewać będą nowości ze świata wnętrz. 14 stycznia startują kolejne targi imm cologne 2019.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tu będzie można zobaczyć co nowego czeka nas w nadchodzącym roku. Jak będą wyglądały nasze wnętrza, jakie style będą cieszyły się największą popularnością, jakie meble będą najmodniejsze i czy coś się zmieniło w kwestii oświetlenia. Tu też dowiemy się jak efektownie urządzić kuchnię i jakie ergonomiczne rozwiązania zastosować, żeby kulinarne eksperymenty przebiegały sprawnie i komfortowo. W tym roku na targach w kolonii kolejna edycka LivingKitchen, na których główne światowe marki pokażą najnowsze projekty kuchni, urządzenia AGD i kuchenne akcesoria.


Targi imm cologne odbywające się zawsze zimą są zapowiedzią tego co już niedługo, bo na wiosnę, zobaczymy na największej tego typu imprezie w Mediolanie. Tegoroczna edycja przyciągnie 1450 wystawców z 55 krajów, którzy zaprezentują w Kolonii swoje najnowsze projekty oraz produkty. Wielkie nazwiska, ekscytujące nowości, najlepsi projektanci i fantastyczne oferty z pierwszej ręki. Warto tam być, tym bardziej, że z sąsiadującymi Niemcami nie dzieli nas bardzo duża odległość. Wystarczy weekend, żeby odkryć różnorodność światowych rynków wyposażenia wnętrz oraz poznać wyjątkowe wzornictwo, wysokiej klasy produkty i ekscytujące eksperymenty najlepszych projektantów.


imm cologne 14-20 stycznia


Czas generowania strony: -1656978732,90s