IMM COLOGNE 2017 już za 3 tygodnie! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

IMM COLOGNE 2017 już za 3 tygodnie!

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

16 stycznia 2017 rusza kolejna edycja imm cologne, jednych z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie. Równolegle w Kolonii po raz czwarty odbęda się Living Kitchen, które specjalizują się w wyposażeniu kuchni. Motto tych podwójnych targów brzmi „Discover Interior Ideas”.


 

Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz imm cologne w Niemczech co roku otwierają nowy sezon w branży. Wydarzenie na stałe wpisało się do kalendarza wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z trendami, innowacjami i produktami wchodzącymi na rynek wnętrzarski. Na targach pojawi się ponad 100 tys. mebli i elementów wyposażenia, z czego jedną trzecią stanowić będą absolutne nowości.

 

Organizatorzy imm cologne/Living Kitchen 2017 spodziewają się w sumie ponad 1200 wystawców z 50 różnych krajów. Zagraniczne firmy stanowią już 70 procent wszystkich uczestników targów. Chociaż wśród zwiedzających nadal przeważają Niemcy, 40 procent publiczności stanowią zagraniczni goście.

 

W agendzie imm cologne/Living Kitchen 2017 znajdą się liczne wydarzenia specjalne: spotkania, dyskusje i konkursy. Po raz szósty powstanie instalacja „Das Haus – Interiors on Stage“; tym roku designer z Nowego Jorku, Todd Bracher przedstawi swoją wizję przestrzeni mieszkalnej. Ponadto powstanie specjalne stanowisko zarezerwowane dla blogerów. Amerykanka Holly Becker z decor8 i holenderska Desiree Groenendal z Vosgesparis zaprezentują własne interpretacje trendów na nadchodzący rok. 

 

Więcej na www.imm-cologne.com

 

 

<