HOLA Design walczy o zwycięstwo w konkursie The International Design & Architecture Award | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-25

HOLA Design walczy o zwycięstwo w konkursie The International Design & Architecture Award

Projekty polskiej pracowni Hola Design znalazły się na short listach w prestiżowym międzynarodowym konkursie architektonicznym The International Design & Architecture Award w aż czterech kategoriach. Teraz wszystko w rękach internautów – o zwycięstwie decyduje liczba oddanych głosów. Etap głosowania publiczności już się rozpoczął i potrwa do 20 września 2017 r.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Polska pracownia projektowa Hola Design, prowadzona przez Monikę i Adama Bronikowskich, ma szansę na zwycięstwo w aż czterech kategoriach w prestiżowym międzynarodowym konkursie The International Design & Architecture Award. Konkurs organizowany jest przez wiodący magazyn wnętrzarski w Wielkiej Brytanii: „design et al”, zwany również „biblią designu”. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zdecyduje największa liczba oddanych głosów przez internautów. Projekty Hola Design znalazły się na short listach w kategorii sypialnia (Bedroom), apartament/penthouse w mieście (City Space apartment/penthouse), przestrzeń życiowa (Living Space Europe) oraz górska chata (Ski Chalet). W dwóch pierwszych kategoriach (Bedroom i City Space apartment/penthouse) nominowana jest realizacja nazwana „Enklawą w chmurach” – apartament w jednym z warszawskich wysokościowców, gdzie połączono nowoczesną, lecz prostą stylistykę z odwołaniami do Dalekiego Wschodu. W kategorii Living Space Europe startuje nowoczesny dom zaprojektowany dla pięcioosobowej rodziny z minimalistycznym wnętrzem i otwartym, dwukondygnacyjnym salonem. W czwartej kategorii, czyli Ski Chalet nominowany został górski dom w Pieninach z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie, którego wnętrza wykończono drewnem i dopełniono folkowymi motywami, a od strony jeziora zbudowano w pełni przeszkloną ścianę.

Na projekty pracowni Hola Design można głosować za pośrednictwem strony internetowej konkursu: www.thedesignawards.co.uk, na której znajdują się również opisy i zdjęcia nominowanych realizacji. Etap głosowania już się rozpoczął i potrwa do 20 września.

Pracownia Hola Design – działająca na rynku krajowym i zagranicznym, będąca członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych – jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, m.in. European Property Awards, International Property Awards,  A’Design Award and Competition, a także Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W konkursie The International Design & Architecture Award pracownia Hola Design w poprzednich edycjach jako jedyna polska pracownia była nominowana zarówno w kategorii wnętrz, jak i produktu.

Link do głosowania: http://www.thedesignawards.co.uk/category/design-architecture-entrants/

 Kategorie:

1. Bedroom – ENCLAVE IN THE CLOUDS BY HOLA DESIGN

2. Living Space Europe – MODERN FAMILY HOME BY HOLA DESIGN

3. City Space – ENCLAVE IN THE CLOUDS BY HOLA DESIGN

4. Ski Chalet – MOUNTAIN COTTAGE BY HOLA DESIGN

Czas generowania strony: -1656561774,36s