Historia zamknięta w eleganckiej formie | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2019-11-27

Historia zamknięta w eleganckiej formie

Kradną spojrzenia i przenoszą w zupełnie inny świat. Są jak małe dzieła sztuki – dmuchane, ręcznie malowane, zdobione, które inspirują oraz zachwycają. Niosą ze sobą niezwykłą historię rodzinnej manufaktury. Tworzone od pokoleń zyskały stałe grono klientów, wśród których znajdują się królewskie rody, głowy Państw oraz miłośnicy ponadczasowego designu.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Siłą częstochowskiej manufaktury Komozja Family jest długoletnia tradycja. Nie zmienia to jednak faktu, że firma otwarta jest na nowinki technologiczne czy innowacyjne rozwiązania; ma na swoim koncie nawet kilka patentów. Te unikatowe bombki są tworzone od pokoleń jedną z najszlachetniejszych i najstarszych metod wytwarzania szkła dekoracyjnego.

Co wyróżnia je na tle ozdób choinkowych innych firm? Po pierwsze - ręczne wykonanie. Po drugie, dbałość o każdy detal i precyzja wykonania. Po trzecie - do produkcji bombek wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, jak mosiądz, kamienie szlachetne, kryształy Swarovskiego czy szwajcarskie mechanizmy.

W ofercie marki można znaleźć kilka wyjątkowych kolekcji. Wśród nich - zestawy w drewnianych skrzyniach, eleganckie formy jubilerskie, klasyczne wzory czy wyjątkowe ozdoby bajkowe. Największą popularnością cieszą się scenki rodzajowe, np. chłopiec siedzący na kolanach św. Mikołaja, przechodnie zatrzymujący się przy witrynie sklepowej czy kobieta w długiej sukni siedząca przed toaletką.

Zachwyceni niepowtarzalnym designem serdecznie zachęcamy do zakupów dekoracyjnych ozdób Komozja Family. Sklep firmowy znajduje się w Częstochowie na ulicy Wieluńskiej 21. Na hasło: Dekorian Home obowiązuje 5% zniżka. Zapraszamy!

<