Grudniowy kolor nieśmiertelności od Para Paints | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-11-30

Grudniowy kolor nieśmiertelności od Para Paints

Kolorem miesiąca wybranym z wzornika oferowanego przez kanadyjskie farby Para, został odcień P5031-34D Do You Love Me?. Ta delikatna zieleń powstała z połączenia barw liści oraz owoców jemioły, tak bardzo popularnej o tej porze roku i uważanej za roślinę magiczną, symbolizującą nieśmiertelność.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nie jest to taka zieleń do jakiej przyzwyczailiśmy się o tej porze roku. Zazwyczaj ciemniejsza, głębsza kojarzy się nam ze świąteczną choinką czy stroikami ozdabiającymi stoły. Wersja P5031-34D Do You Love Me? łączy w sobie jednak dwie barwy jednego z symboli Świąt – jemioły. Roślina ta owocuje na przełomie listopada i grudnia wydając na świat dziesiątki małych białych kuleczek. Ich barwa łączy się ze świeżym zielonym: liści i łodyg dając bardzo przyjemną kombinację. Jak mówi tradycja, jemioła umożliwia bezkarne całowanie się w przypadku przebywania w jej pobliżu, co w niedalekiej przyszłości ma przynieść szczęście. Kolor P5031-34D z całą pewnością również wpłynie na nas pozytywnie. Do You Love Me? Yes, I do!


Kolor grudnia jest na tyle uniwersalny, iż swobodnie mógłby być kolorem wiosny czy lata. Nie narzuca się i nie definiuje pomieszczeń. Wręcz przeciwnie, stanowi bazę, którą możemy swobodnie wypełniać innymi barwami. Jeżeli będziemy chcieli uzyskać świeżość dodamy bieli, szarości czy beżu. Dla cieplejszych przestrzeni użyjemy lekkich brązów, puszystych materiałów i drewnianych mebli. To jedna z tych propozycji, która nie da się nie lubić.*promocja -15% na kolor grudnia ważna jest do 31 grudnia 2020 r./nie dotyczy Dekorian Club/nie łączy się z innymi promocjami/do wyczerpania zapasów

<