Graficzna Glamora wreszcie w Polsce | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Graficzna Glamora wreszcie w Polsce

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Glamora to marka cenionych na całym świecie wielkoformatowych grafik ściennych. Portfolio firmy liczy kilkaset unikalnych wzorów autorstwa najlepszych designerów, artystów plastyków i architektów, w tym m.in. legendarnego Karima Rashida.


 

Od stycznia prace włoskiej marki dostępne są również w Polsce. Dekoracje ścienne marki Glamora są rozwiązaniem szytym na miarę wnętrza. Wyjątkowo szeroki wybór grafik, w tym ich kolorystyki, stylistyki i tematyki, sprawia, że praktycznie każdy klient znajdzie wzory idealnie komponujące się z charakterem jego wnętrza. Dodatkowym atutem grafik Glamora jest możliwość codziennego obcowania z najlepszym światowym wzornictwem, pracami plastycznymi znakomitych designerów, artystów plastyków i architektów wnętrz. W gronie autorów projektujących dla Glamory znajdziemy światowe sławy, jak Karim Rashid, Yong Bae Seok, Alessandro Pautasso czy Alex Omist. Marka intensywnie współpracuje też z młodymi, najbardziej obiecującymi twórcami. Portfolio grafik podzielone jest na ponad 40 kolekcji tematycznych. Znajdziemy m.in. osobne księgi dedykowane wzorom inspirowanym miejskimi grafitti, sztuką Orientu czy geometrią. Wiele wzorów swoją tematyką odwołuje się do konkretnych domowych pomieszczeń – kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego. Eleganckim, klasycznym wzorom towarzyszą humorystyczne szkice i grafiki przypominające pocztówki z dalekich podróży.

 

Grafiki ścienne marki Glamora drukowane są na najwyższej jakości powłokach winylowych, które swoją fakturą przypominają tkaninę. Tworzą zmywalną, odporną na zabrudzenia powierzchnię, łatwą w codziennej pielęgnacji. Zastosowany do ich produkcji materiał jest odporny na ogień /zgodnie z europejską normą B1/ i antybakteryjny. W ofercie firmy znajdziemy również grafiki wykonywane na innych materiałach o podwyższonych parametrach akustycznych lub dedykowane do tzw. pomieszczeń mokrych.

 

Dzięki specjalnej aplikacji „Glamora Design Studio” możemy dokładnie zaplanować rozkład grafiki na dekorowanej ścianie. Wprowadzając zdjęcie wnętrza możemy również sami zobaczyć, jak wybrane wzory prezentować się będą w konkretnych pomieszczeniach. Jest to niezwykle funkcjonalne narzędzie, które ułatwia podjęcie decyzji i minimalizuje ryzyko złych wyborów. Grafiki marki Glamora są bezpieczne dla domowników i środowiska naturalnego. Proces druku opiera się na wodorozcieńczalnych barwnikach, które są całkowicie neutralne dla naszego zdrowia. Dodatkowym atutem grafik marki Glamora jest ich łatwa aplikacja i ewentualne usuwanie z powierzchni ścian, bez użycia wody czy ciężkich narzędzi.

 

(fot. materiały prasowe)

Czas generowania strony: -1686198702,37s