| Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-11-20

GlamPure zdobywa nagrodę German Design Award 2021

Kolejny rok z rzędu jury Niemieckiej Rady Wzornictwa przyznaję główną nagrodę niesamowitym produktom włoskiej marki Glamora. Tym razem producent uhonorowany został podwójnie za kolekcję organicznych tapet - GlamPure.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tapeta  w całości złożona z surowców organicznych, została wyróżniona w kategorii Doskonały Projekt Produktu - Materiał i Powierzchnie przez jury German Design Award 2021 „za wyjątkową jakość wzornictwa”. Otrzymał również wyróżnienie w kategorii Eco Design. Nagroda, przyznawana produktom doskonałości, została wprowadzona w 1953 r. z inicjatywy Deutscher Bundestag i jest przyznawana co roku przez Niemiecką Radę Wzornictwa.


GlamPure to biodegradowalne pokrycie, wykonane w 65% z europejskiego włókna lnianego i 35% z wiskozy. Walory techniczne i estetyka sprawiają, że jest to odpowiednie rozwiązanie do zastosowań w bio-architekturze mieszkaniowej i hotelarstwie. Tematy tej ekskluzywnej kolekcji są inspirowane japońską papierową techniką washi i charakteryzują się rozwarstwieniem naturalnych elementów lub lekkimi fakturami traktowanymi jako niewyczuwalne nakładające się na siebie gazy. Holistyczne podejście do mieszkalnictwa zgodne z zasadami biofilii i zaproszenie do ponownego połączenia się ze światem przyrody.


"Tapeta oparta na włóknach organicznych nie tylko zapewnia wyrafinowany wygląd, ale także spełnia wymagania przyjaznego dla środowiska stylu mieszkalnego i wyposażenia."
Oświadczenie jury

Czas generowania strony: -1656983693,68s