Forum Dobrego Designu | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-11-29

Forum Dobrego Designu

Już za tydzień odbędzie się kolejna edycja Forum Dobrego Designu. 6 grudnia Dom Braci Jabłowskich stanie się areną do rozmów o projektowaniu. Hasłem przewodnim piątej edycji jest: Future of design. Można więc spodziewać się niekonwencjonalnych debat, próby odejścia od utartych schematów, wyznaczania nowych kierunków.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Będzie z kim rozmawiać, bowiem swój udział zapowiedziało 900 gości. Wśród nich są architekci, projektanci wnętrz, designerzy. Warto wymienić kilka nazwisk, które gwarantują wysoki poziom dyskusji, wśród najbardziej rozpoznawalnych gości znajdą się: duński designer René Hougaard, włoska architekt Giovanni Carnevali, doskonale znani polskim fanom designu Robert Majkut, Marcin Szczelina, Jacek Chrzanowski czy ambasador organizacji Design for All Europe, Pete Kercher. 

Tematów, które zostaną poruszone na piątym Forum Dobrego Designu będzie mnóstwo, każdy ciekawy i wpisujący się w hasło przewodnie. Na licznych debatach, dyskusjach podejmowane będą takie zagadnienia jak: pokolenie nomadów- jak projektować dla dzieci mobilnej kultury, ewolucja wzornictwa (innowacje, elastyczność, personalizacja), top kolory 2018, trendy w projektowaniu wnętrz, jak inwestować we wzornictwo, Re-Design, w stronę zrównoważonej przyszłości i wiele innych. 

Forum Dobrego Design to również szansa na wzięcie udziału w inspirujących warsztatach. W ofercie są warsztaty dla architektów wnętrz, producentów, inwestorów. Jak co roku, podczas Forum ogłoszone zostaną wyniki konkursu Dobry Design, wyłaniającego najciekawsze projekty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. W tej edycji konkursu jury liczyło aż 130 osób.

Impreza ta jest nie tylko doskonałą okazją do tego, aby poszerzać swoją wiedzę, wziąć udział w debatach, ale także daje młodym projektantom szansę na zaprezentowanie swojej marki szerszej publiczności. Organizatorem Forum Dobrego Designu jest magazyn i portal Dobrze Mieszkaj. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: link bądź poprzez swój profil na facebooku czy LinkedIn. 

<