European Property Awards ? ostatni dzwonek! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

European Property Awards ? ostatni dzwonek!

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Już tylko do piątku można przesyłać zgłoszenia do tegorocznej edycji European Property Awards. To europejska część prestiżowego konkursu International Property Awards.  W kategorii „Interior Design” można zgłaszać projekty wnętrz aż w 8 obszarach (m.in. wnętrza komercyjne, biurowe, rezydencje, apartamenty).


 

„The International Property Awards” stanowi znak najwyższej jakości w branży nieruchomości, doceniany i szanowany na całym świecie. Jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych plebiscytów o charakterze branżowym, organizowanym od 1995 roku. Nagrody przyznawane są w oparciu o podział na strefy geograficzne. O nagrodę International Property Awards każdego roku ubiegają się kandydaci m.in. z: Europy, Azji, Afryki czy Ameryki Środkowej i Południowej. Uczestnicy przystępują do konkursu na ich właściwym szczeblu regionalnym, w jednej z kilkudziesięciu kategorii. Wyróżnieni najwyższą punktacją w danym regionie przejdą do grupy zwycięzców, wśród których przyznane zostanie międzynarodowe odznaczenie (International Awards).


Właśnie zbliża się deadline na przesyłanie zgłoszeń do tegorocznej europejskiej edycji konkursu, w której jedną z kluczowych kategorii jest „INTERIOR DESIGN”. Zgłaszać można projekty w obszarach: Leisure Interior, Mixed-use Interior, Office Interior, Public Service Interior, Interior Design Private Residence, Interior Design Show Home, Interior Design Apartment, Retail Interior. Celem konkursu jest wyłonienie przez jury najbardziej innowacyjnych i reprezentacyjnych wnętrz. Szczegółowe informacje o procedurze zgłoszenia znajdują się na stronie Organizatora: http://propertyawards.net/entering-the-awards/the-judging-process/.


Zdobycie nagrody w konkursie „The European Property Awards” oznacza nie tylko prestiż na arenie międzynarodowej, ale również kolejne potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze do zawodowego sukcesu. Spośród polskich pracowni architektonicznych tytuł ten otrzymały takie jak Hola Design (za projekt apartamentu Pinch of Glamour), Nizio Design International (za Zoom Natury – Park Rekreacyjny nad Zalewem Janowskim), Robert Majkut Design (za Multikino Złote Tarasy) czy Dominika J. Rostocka (za Rezydencję pod Dębami). Gala rozdania tegorocznych nagród odbędzie się w Londynie w ostatnich dniach października.

Czas generowania strony: -1656983141,62s