Element Urban Talks 2018 | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-11-07

Element Urban Talks 2018

Ta konferencja jest dla architektów, architektów krajobrazu, projektantów wnętrz, designerów oraz wszystkich, którym nie obojętna jest przyszłość i funkcjonowanie miast. Motywami przewodnimi tegorocznej drugiej edycji wydarzenia jest Architektura, Miasto i Człowiek.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tegoroczne spotkania Element Urban Talks odbędą się już niebawem bo 30 listopada i trwać będą do 2 grudnia. Dyrektor programową wydarzenia jest znana wszystkim miłośnikom designu  ekspertka ds. trendów Zuzanna Skalska. 

Na krakowskiej konferencji Element Urban Talks 2018, odbędzie się wiele interesujących prelekcji, ciekawych warsztatów oraz konsultacji z architektami i naukowcami z całego świata. W Nowohuckim Centrum Kultury odbędą się także targi wyselekcjonowanych przedmiotów. Element Urban Talks skupia się na poszukiwaniu nowych ścieżek myślenia o człowieku, mieście i architekturze. Wśród prelegentów znajdą się:
Fokke Moerel – partner holenerskiego studia MVRDV, Dan Hill – szef Arup Digital Studio i design advocate miasta Londyn, Herbert Wright – dziennikarz magazynu Blueprint, Koert van Mensvoort artysta i filozof z Next Nature.

Na scenie głównej będzie można posłuchać wielu wystąpień i znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania, na przykład: jak projektować budynki i przestrzenie wokół nich, tak by realnie miały wpływ na sąsiedztwo i otoczenie, czym jest strategia marketingowa miasta i jak markę miasta może zbudować projektant i architekt, jak zbudować najlepszy dom jednorodzinny na świecie i co to ma wspólnego ze świadomym projektowaniem, jak digitalizacja wpływa na architekturę i miasto, kim jest architekt jutra i wiele innych.


W cenie biletu konferencyjnego można wziąć udział w niedzielnych spacerach architektonicznych po interesujących krakowskich miejsca, z których większość pozostaje na co dzień niedostępna dla zwiedzających.


<