Element Talks | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2018-06-13

Element Talks

Element Talks to jedna z największych konferencji w Polsce, która skupia projektantów, freelancerów, marketingowców oraz architektów wokół zagadnień związanych z przedsiębiorczością w branży kreatywnej. Tegoroczna, piąta edycja odbędzie się 16 i 17 czerwca w Warszawie. Warto tam być!
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Pięć lat temu dwie studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Paulina Kacprzak i Olga Rafalska, w ramach swojej pracy dyplomowej postanowiły utworzyć wydarzenie mające na celu przybliżyć praktyczne aspekty pracy projektanta. Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, co ośmieliło organizatorki do dalszego działania i realizowania kolejnych odsłon Element Talks.

Tegoroczna edycja to 2 dni wykładów, ponad 2000 uczestników i około 40 prelegentów z całego świata. Tematyka konferencji będzie dotyczyć komunikacji wizualnej; Web, UX, technologii; start-upów i przedsiębiorczości. Przygotowano również dodatkową atrakcję w postaci stoisk: School of Form, uczelni oferującej studia wzornicze I i II stopnia, oraz School of Ideas, nowoczesnego kierunku służącego projektowaniu innowacji społecznych i społeczno-biznesowych.

Podczas Element Talks będzie można spotkać przede wszystkim przedstawicieli branży kreatywnej: grafików, ilustratorów, marketingowców, pr’owców, ludzi prowadzących studia projektowe, agencje marketingowe, ale także freelancerów, strategów, fotografów czy architektów wnętrz. Konferencja jest zatem doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji zawodowych i towarzyskich, a także wymiany doświadczeń, poglądów, opinii. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdą się znakomici prelegenci m.in.: Mike Monteiro, Adrian Shaughnessy, Michał Sadowski czy Marek Made.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie : https://www.elementtalks.com/pl/. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

<