Dywanów bez liku. Nowe kolekcje od Epic Carpets! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2020-03-26

Dywanów bez liku. Nowe kolekcje od Epic Carpets!

Epic Carpets rozszerza swoją ofertę i to w spektakularny sposób - ponad 100 NOWYCH kolekcji inspirujących dywanów dostępnych już w Dekorian Home. Komfort w połączeniu z zaskakującymi wzorami i deseniami sprawi, że wnętrza w każdym stylu nabiorą niepowtarzalnego charakteru.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Słowo „Epicki” w angielszczyźnie jest wyrażeniem używanym bardzo często, w zdecydowanie szerszym kontekście niż w Polsce. Oznacza ono m.in.: imponujący, epokowy, heroiczny, wyjątkowy, spektakularny, totalny, wspaniały, cudowny, fantastyczny, odlotowy”. Określeń jest bardzo wiele, ale z całą pewnością wszystkie pasują do nowej kolekcji firmowanej przez Epic Carpets. Dla przełamania stereotypów lub podkreślenia elegancji, krzykliwe wzory lub bardziej stonowane formy, ręcznie tkana wełna bądź modne, nowoczesne, antyalergiczne włókna syntetyczne – wszystko dostępne w nowym asortymencie.

Do modernistycznych wnętrz proponujemy kolekcję Aster. Rodzina ta charakteryzuje się połyskującym runem (np. Aster IX), abstrakcyjnymi bądź geometrycznymi kształtami wzorów (np. Aster XII). Proponowane kolory złota, srebra, bieli i czerni podbijają jeszcze bardziej wrażenie luksusu (np. Aster VIII).

W celu uzyskania efektu przytulnego i ciepłego wnętrza polecamy kolekcję Artemisia. Bardzo miękkie dywany typu shaggy dostępne są w czterech kolorach. Wykonane zostały z przędzy akrylu i posiadają doskonałe właściwości izolacyjne. Pluszowe podłogi wciąż są na topie.

Na kolekcję Alstromeria I oraz Alstromeria II składają się dywany z wysokiej jakości włókien syntetycznych. Ich geometryczne wzornictwo i użyte kolory z pewnością przykują uwagę gości. W pierwszej kolekcji mamy do wyboru odcienie chabru, żółtego oraz koralu, w drugiej propozycji mamy do czynienia z kombinacją bieli i zieleni, musztardowej ochry i beżu, ceglastym lub butelkową zielenią. Pasują do każdego rodzaju wnętrz.

Dywany w swoim początkowym wykorzystaniu miały służyć ochronie przed chłodem posadzek. Z biegiem czasu zaczęły pełnić w większym znaczeniu role estetyczne. Obecnie ciężko sobie wyobrazić nasze domy bez tego elementu wystroju. To one sprawiają wrażenie, że proces urządzania wnętrz dobiegł końca – są swoistą puentą. Mnogość stylów wykończenia naszych domów i możliwości ich łączenie nie są obecnie przeszkodą. Do każdego rozwiązania znajdziemy odpowiednią propozycją w postaci dywanu od Epic Carpets – „kropkę nad i” naszego projektu.

<